OFPOF

Life Filmi 26 Mayıs'ta Sinemalarda Olacak

-
637
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Life Filmi 26 Mayıs'ta Sinemalarda Olacak
724 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni bir uzay filmi olacak Life güçlü senaryosuyla sinema severler ile buluşacağı tarih 26 Mayıs 2017.

Orijinal Adı: Life

Mayıs 2017’de vizyona girmesi beklenen ve uzay filmleri arasına iddialı giriş yapacak olan “Life” bilim kurgu filminin ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.

Filmin Konusu

Columbia Pictures ve Skydance şirketlerinin ortak yapımı olacak Life sinema filmi yıllarca tüm insanlığın merak ettiği, keşiflerde bulunduğu, çalışmalar yaptığı, örneklemeler aldığı uzay yaşamı ile ilgili bilim kurgu konularını ele almaktadır. Toplamda 6 kişi olacak bir ekibin görevi de yine bu şekilde çalışmalarda ve buluntularda bulunmak olacak. Yalnız bu sefer daha derin çalışmalarda ve buluntularda bulunan ekip yıllarca insanoğlunun dost canlısı olarak çizdiği uzay canlıları pek de dost canlısı çıkmayacaklar. Uzay gemisinden gördükleri görüntüler insanoğlu için iç açıcı bir geleceği olmadığını kanıtlar derecede olacaktır.

Paul Wernick ve Rhett Reese bu heyecan dolu filmin senaryosunu oluşturan isimler. Yönetmenlik koltuğunda ise Düşmanı Korurken, Kolay para ve Child 44 ile ün sağlamış ünlü yönetmen Daniel Espinosa oturmaktadır.

Filmin Oyuncuları

Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds, Rebecca Ferguson, Olga Dykhovichnaya, Ariyon Bakare ve Hiroyuki Sanada filmin başrolünü paylaşarak 6 kişilik uzay ekibini canlandıracaklar.

Vizyon tarihi

film Türkiye’de ve tüm ülkelerde 26 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık