OFPOF

Lego Batman: 2017'de Sinemalarda!

-
524
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lego Batman: 2017'de Sinemalarda!
583 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

"Justice League" ve "The Batman"i bekleyen yarasa severlerin gönlünü çalacak film hakkında bildikleriniz!

Batman evrenindeki tüm karakterleri bir sinema filminde toplamak imkansız belki, ama bu film eğer bir LEGO filmiyse işler biraz değişebiliyor. Batman, Alfred, Joker, Robin, Batgirl, Harley... Hepsi bir arada "LEGO Batman Filmi"nde!

Filmin Kadrosu:

Filmin yönetmen koltuğunda daha önce LEGO filminin yönetmeni olan Chris McKay oturuyor. Seslendirme kadrosu ise herkeste filmi altyazılı izleme isteği uyandıracak kadar kaliteli. Türkçe dublaj çalışmaları hakkında ise kesni bilgiler yok, ama umarız onlar da en az orijinali kadar iyi olur.

Batman'i daha önceki LEGO filminde olduğu gibi Will Arnett seslendiriyor. Zach Galifianakis'i Joker, Ralph Fiennes'ı Alfred, Michael Cera'yı Robin, Rosario Dawson'ı Batgirl ve Jenny Slate'i Harley Quinn olarak izleyeceğiz ya da duyacağız.

 

Filmin Konusu:

Gotham şehrinde hayatını suçluları kovalamaya adamış kahramanımız artık Batman olarak o kadar çok vakit geçirmektedir ki, Bruce Wayne olmayı unutmuştur. Sadık yardımcısı Alfred ise bu duruma el atmaya karar verir ve Bruce Wayne'i normal bir insanın yaşaması gerektiği gibi yaşatmaya zorlar. Bruce ise bir yandan normal yaşamına özen gösterirken bir yandan da Gotham'ı suçlulardan korumaya devam edecektir. Evlat edindiği Robin'in de yardımıyla tabii ki...

 

Vizyon Tarihi ve Fragman:

Film, ülkemizde 10 Şubat 2017'de sinema salonlarında olacak.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.