OFPOF

Kurgusuyla İzleyenleri Hayran Bırakacak 7 Kore Filmi

-
1.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kurgusuyla İzleyenleri Hayran Bırakacak 7 Kore Filmi
992 izlenme
Ofpofer
-

Herkes tarafından bilinmeyen, izledikten sonra kendine hayran bırakacak 7 harika kore filmi

İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar. İzledikçe meraklanacak, hüzünlenecek ve bazen de gülmekten yerlerden kalkamayacaksınız. Tecrübeyle sabit iyi seyirler.

1. A Werewolf Boy

A Werewolf Boy
Kırsal kesimde yaşayan bir genç kız, kurt adam ile tanışır. Kendisi ve ailesi kurt adama başta ürkerek yaklaşmış olsalar da daha sonra kurt adamı evlerine alarak evcilleştirmeye çalışırlar. Kurt adam ve genç kız günler geçtikçe birbirlerine aşık olacaklardır. Fazlasıyla etkilendiğim muhteşem bir filmdir.

2. Always, Only You

Always, Only You
Sonsuz bir aşkı anlatıyor. Eski boksör Chull Min her şeyden elini ayağını çekip kendi dünyasına çekiliyor. Jung Hwa ise görme yetisini kaybetmiş bir genç kız. Fakat hala umut doludur. Bir gün yolları kesişir ve ölümcül aşk başlar. Favoriniz arasında yer almaya layık harika bir film.

3. 100 Days With Mr. Arrogant

100 Days With Mr. Arrogant
Ha-yeong adında çatlak liseli bir kız sevgilisiyle 100 günü doldurduğunda ondan ayrılıyor ve ayrıldığı gün, öfkeli bir şekilde yürürken yerde gördüğü kutuya bir hışımla tekme atıyor. Kutu, lüks arabayla geçen genç adamın kafasına çarpıyor. O günden sonra ha-yeong'dan intikam almak isteyen gençle arasında duygusal yakınlaşmalar ve komik anlar başlıyor. Gülmek isteyenler için eğlenceli bir kore filmi.

4. My Sassy Girl

My Sassy Girl
Sıradan bir gün geçirmekte olan Kyun-woo metroda karşılaştığı baygınlık geçirmekte olan genç kızdan garip bir biçimde bir türlü kurtulamamaktadır. Tesadüfler sonucu bir aşk başlıyor. Duygusal bir film olmakla beraber kader olgusuna dair güzel mesajlar da içermektedir. 

5. Bin-Jip

Bin-Jip
Tatile giden insanların evlerini kullanıp, evdeki bozulmuş ev aletlerini tamir ederek yaşamını sürdüren kurulmuş, düzenli bir hayatı olmayan garip adamın hikayesi anlatılıyor. Bu filme kendinizi kaptıracaksınız.

6. This Charming Girl

This Charming Girl
Sıradan bir vatandaşın gerçek ülke yaşamını anlatan dram içerikli, sürükleyici bir film. İş hayatı, arkadaşlarıyla geçirdiği vakitler bir yana iç karartan bir geçmiş sizi bekliyor. 

7. Kanojo to no Tadashii Asobikata

Kanojo to no Tadashii Asobikata
Sadece 45 dakikacık olan bu ödüllü filme hayran kalacaksınız. Belki tekrar tekrar izleyeceksiniz iki çocukluk arkadaşı yıllar boyu süren bir oyun oynamaya başlamışlardır. biri prenses, diğeri hizmetçisi. Bu keyifli filmi izlemeye doyamayacaksınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.