OFPOF

Küfür Etmeden Güldüren Adam: Kemal Sunal

-
300
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Küfür Etmeden Güldüren Adam: Kemal Sunal
294 izlenme
-

Küfür etmeden gülmek, aileniz ile bel altı şakalar olmayan filmler seyrederek kahkahalar mı atmak istiyorsanız. Kemal Sunal Filmlerine buyurun.

Bazen ailemizi yanımıza alıp ailece Komedi filmi izlemek isteriz. Fakat ne filmi izlesek diye düşünerek zamanımızı harcarız bunun sebebi ise; yeni nesil de komedinin bel altı şakalara, bel altı küfürlere bağlanarak izliyiciye sunulmasıdır. Kimi zaman az kullanıldıklarında güldüyor olsalarda bu tür de olmayan yani tipik Kemal Sunal filmleri daha iyi olarak yorumlanıyor, bu kategoride ...

İşte usta oyuncu, büyük komedyen Kemal Sunal'ın oynadığı filmlerin listesini hazırladık sizlere. Liste izlenme oranlarına göre en çok izlenen 10 filmden ibarettir.

 

10. Zübük

Zübük

Zübük, Aziz Nesin'in aynı isimli romanından türk sinemasına uyarlanmış 1980 tarihli sinema filmidir. Türkiye siyasetinde ki çarpık karakterleri canlandırır.

9. Çöpçüler Kralı

Çöpçüler Kralı

Kemal Sunal ve Şener Şen aynı filmde oynarda bu film hiç kötü olur mu? Üstünden yıllar geçsede türk sinemasının unutulmaz eserlerden olan bu filmde mahallenin çöpçüsünü canlandıran Kemal Sunal ve zabıtayı canlandıran Şener Şen aynı kıza aşık olur ve olaylar canlanır.

8. Kibar Feyzo

Kibar Feyzo

Kemal Sunal, Şener Şen, İlyas Salman, Adile Naşit, Müjde Ar... Gerisini siz tahmin edebilirsiniz... Bu kadar usta ismin bir araya geldiği harika bir film...

7. Hababam Sınıfı Tatilde

Hababam Sınıfı Tatilde

Hababam Sınıfı türk Sinemasının efsane olan güldürü filmlerindendir. Hababam sınıfının 4. serisi ise karşınıza 7. sırada sunduğumuz Hababam Sınıfı tatildedir.

6. Hababam Sınıfı Uyanıyor

Hababam Sınıfı Uyanıyor

Hababam Sınıfının bir başka serisi olan Hababam Sınıfı Uyanıyor 'da mutlaka izleminiz gereken filmler arasındadır.

5. Şabanoğlu Şaban

Şabanoğlu Şaban

Şabanoğlu Şaban 1000 kere izlesem yine kahkalarımı tutamayacağım, listemizin 5. sırasında yer verdiğim ve  şiddetle izlemenizi tavsiye ettiğim; muhteşem Komedi filmidir.

4. Süt Kardeşler

Süt Kardeşler

Süt kardeşler listemizin 4. sırasında yer almaktadır ve hikayesiyle hem sürükleyici hemde aşırı güldürücü bir tarza sahiptir.

3. Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı

Hababam Sınıfı serilerinden olan Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı, bu serinin içinde ki en komik filmlerindendir.

2. Tosun Paşa

Tosun Paşa

Seferoğulları ve Tellioğullarının o meşhur Yeşil Vadi için girdikleri çatışmayı konu alan ve listemizin en komik filmlerinde 2. sırayı alan efsana Kemal Sunal filmidir.

1. Geldik Listemizin En Komik Filmine: HABABAM SINIFI

Geldik Listemizin En Komik Filmine: HABABAM SINIFI

Hababam Sınıfı listemizin en komik filmidir. Hababam Sınıfı kendisinden çıkan Hababam filmlerine rahmen izleyicinin ilk göz ağrısı ve türk Sinemasının en komik filmi olarak adlandırılmaktadır.

Liste IMDb puanları baz alınarak hazırlanmıştır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.