OFPOF

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Filmi 24 Şubat 2017'de Sinemalarda Olacak

-
1.2b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Filmi 24 Şubat 2017'de Sinemalarda Olacak
988 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

24 Mart 2017 tarihinde seyircilerle buluşacak Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filminin seyircilerden olumlu puan alacağı bekleniyor.

Filmin Konusu: 

Londra sokaklarında büyümüş Arthur (Charlie Hunnam), saplandığı yerden efsanevi kılıç Excalibur'u çıkarana dek kral soyundan olduğunu hiç bilmemiştir. Ancak iş kılıcı çıkarmakta değil, doğru kullanmayı bilmektedir. Ancak bu şekilde ailesini öldürerek tahta çıkan acımasız Vortigern'i (Jude Law) yenmesi mümkün olabilecektir.

Toplamda 6 film olarak düşünülen Kral Arthur: Kılıç Efsanesi serisi bilinen efsaneyi farklı bir açıdan anlatma amacı güdüyor. Richie’nin temel aldığı Kral Arthur bebek yaşta yetim kalıp 3 hayat kadını tarafından büyütülen ve yaşadığı sokağı korumakla görevli bir karakter olacak. Hunnam rolüyle ilgili olarak, “Biraz kaba bir karakter ama bir mücadeleci. Bir dolandırıcı ve sokak çocuğu. İnsanların sandığından çok daha keskin uçları var. Klasik Guy Ritchie tarzı bir portre” diye konuşmuştu.

Vizyon Tarihi: 24 Şubat 2017

Yönetmen: Filmin yönetmen koltuğunda Snatch ve The Man From U.N.C.L.E. gibi başarılı filmleri de yöneten İngiliz yönetmen Guy Ritchie oturacak.

Oyuncular:

Charlie Hunnam: Kral Arthur karakterine hayat verecek. Annabele Wallis: 32 yaşındaki güzel oyuncu filmde Maid Maggie karakteri ile karşımıza çıkacak. Jude Law: Tecrübeli aktör Vortigern isimli karakteri canlandıracak. Katie McGrath: Elsa, Eric Bana: Uther Pendragon rolünü oynayacak.

Türkçe Altyazılı Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık