OFPOF

Korku ve Gerilim Tutkunlarına "Vay Be!" Dedirtecek 7 Film

-
1.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Korku ve Gerilim Tutkunlarına "Vay Be!" Dedirtecek 7 Film
1.657 izlenme
Ofpofer
-

Gerçek bir korku severseniz, "nerede o eski korku filmleri" dediğinizi duyar gibiyiz. İşte gerçekten hatırı sayılır 7 korku filmi.

Siz saygı değer korku severler hiç şüpheniz olmasın ki, Burada bulunan bütün filmler izleyicilerin beğenilerini ve takdirlerini kazanmıştır.

1. Kötü Ruh (2013)

Kötü Ruh (2013)

Ölüm kitabı adında tehlikeli bir kitap vardır ve bir gün, beş kişilik bir grubun içlerinden biri ölüm kitabını bulmuştur. Henüz neler olduğunu anlamamaktadır ve ölüm kitabını bulan kişi, yanlışlıkla kötü ruhu uyandırmış olup belaların başlamasına da sebebiyet vermiştir. Midesine güvenenlerin izlemesi gereken bir film

2. Magi (2015)

Magi (2015)

Sevgili Hasan Karacadağ, şüphesiz bu işin ustalarından. Her filmi gibi, bu da başarılı bir yapıt. İstanbul’da İngilizce öğretmenliği yapan hamile kardeşi Marla’nın acil çağrısı üzerine apar topar New York’tan Türkiye’ye gelen gazeteci Olivia Watkins (Lucie Pohl), geldiği gün kardeşinin esrarengiz ölümüyle sarsılır. Sır dolu ölümü araştırmak Olivia’ya düşer.

3. Mezarına Tüküreceğim (2010)

Mezarına Tüküreceğim (2010)

Belli başlı bir kasabada tek başına kalan genç bir kıza, bir grup erkek tecavüz eder ve olaylar gelişmeye başlar. Fakat kız intikamını almadan bu film bitmeyecektir. Film 3 seriden oluşmaktadır.

4. Resimdeki Hayalet (2008)

Resimdeki Hayalet (2008)

Yeni evli bir çift olan Ben ve Jane, bir iş için Japonya’ya taşınırlar; hayalleri Tokyo’da moda çekimleri yapmaktır. Bazı resimlerde metafizik yüzleri görmeye başlayan ikili korkuya kapılır ve filmimiz başlar.

5. Nefesini Tut (2016)

Nefesini Tut (2016)

Kısa zaman önce çıkan bir film olup herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Kendilerini uyanık zanneden 3 hırsızın gözleri görmeyen bir adamın evine adam ordayken girip alacaklarını alıp, hiçbir şey olmamış gibi çıkıp gitmelerini düşenmesiyle başlıyor. Gözleri görmeyen adamın onların düşündüklerinin aksine yapacak şeyleri olduğunu o korkunç anları yaşayarak göreceklerdir.

6. Şeytan Tohumu (2012)

Şeytan Tohumu (2012)

Üzerinde gizemli yazılar bulunan bir ahşap kutuyu almakta sakınca görmeyen baba-kız, kutunun evlerine gelmesiyle yaşanmaya başlayan esrarengiz olayların hedefi olurlar. Bu kutuyu bir saplantı haline getiren küçük Em, gittikçe tuhaflaşmakta ve tehlikeli hareketlerde bulunmaktadır.

7. Smiley (2012)

Smiley (2012)

Gençler arasında popüler olan görüntülü sohbet sitesinde, Smiley adında insanlara korku salan bir seri katil vardır. Ashley, annesini kaybetmenin getirdiği bunalımı yeni atlatan, üniversiteye başlamış bir genç kızdır. İlk gününde ev arkadaşının ısrarlarıyla gittiği partide, Smiley'den bahsedildiğini duyar. Merakına yenik düşen Ashley, yapmaması gereken bir şeyin sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.