OFPOF

Korku Filmi "Lanetli Mesaj" Vizyona Girdi

-
616
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Korku Filmi "Lanetli Mesaj" Vizyona Girdi
673 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Korku filmi sevenleri ekrana kitleyecek Lanetli Mesaj 9 Eylül'de yani bugün vizyona giriyor.

Yönetmenliğini Simon Verhoeven'ın yaptığı, paranormal korku filmi ilginç bir konuyla beyaz perdeye çıkmaya hazırlanıyor. film 9 Eylül'de vizyona girecek.

Oyuncular;

Alycia Debnam-Carey, William Moseley, Connor Paolo, Sean Marquette, Brooke Markham, Susan Danford, Shashawnee Hall, Lee Raviv gibi isimlerin rol aldığı film epey izlenecek gibi duruyor. Alman yapımı filmin başrollerini Alycia Debnam-Carey "Laura" rolüyle, William Moseley  "Tyler" rolüyle ve "Kobe" rolüyle Connor Paolo  üstleniyor.

Senaryosunu Simon Verhoeven, Philip Koch ve Matthew Ballen'ın yazdığı filmin konusu ise şu şekilde;

Film temel olarak sosyal medyayı alıyor. Okulun popüler kızlarından Laura okulun asosyal öğrencilerinden Marina'nın arkadaşlık isteğini kabul eder. Ancak Marina bu arkadaşlığı bir saplantıya dönüştürüp sürekli Laura ile ilgili paylaşımlar yapınca onu arkadaşlığından çıkaran genç bir kadın bir anda şeytani güçlerin eline düşer. Laura’nın sosyal medya hesabını bir ruh ele geçirmiştir ve silinemeyen, esrarengiz, vahşet dolu videolar paylaşmaktadır. Şeytani yaratıkların kadını mahvetmek için izlediği yol ise onun en yakın arkadaşlarını öldürürerek yalnızlaştırmaktan geçmektedir. 

İşte filmin Türkçe altyazılı fragmanı;


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.