OFPOF

Korkmaya Hazırsanız: ''Şeytanın Oğlu'' 2 Aralık 2016'da Vizyonda!

-
1.1b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Korkmaya Hazırsanız: ''Şeytanın Oğlu'' 2 Aralık 2016'da Vizyonda!
1.000 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Birçok korku ve gerilim filmi yönetmenliği yapan Brad Peyton, Şeytanın Oğlu ile vizyonda..

sinema sektöründe önemli filmlerle adını herkesin aklına kazıyan Brad Peyton, yaptığı gerilim ve korku filmleri aratmayacak yep yeni bir korku, gerilim filmi ile beyaz perdelerde. Filmin çekimleri tamamlandı ve vizyona girmiş durumda, çok yakın bir tarihte beyaz perde'de olacak olan filmi sizlerle özetleyelim.

Filmin Konusu

Vahim bir kaza sebebiyle tekerlekli sandalyeye mahkum olarak yaşayan Dr. Seth Ember’ın çok özel bir yeteneği vardır. Ruhu şeytan tarafından ele geçirilen insanları, onların zihinlerine girerek kurtarabilmektedir. 11 yaşında bir çocuğa yardım etmesi için çağırılınca hiç tereddüt etmeyen doktoru çocuğun zihninde gördüğü şey şaşkına çevirir. Rastladığı şeytan, seneler önce doktorun eşi ve çocuğunun ölümüne sebep olanın ta kendisidir. Doktor, artık hem kendi intikamını almak hem de şeytanın çocuğu öldürmesini engellemek için amansız bir savaş verecektir... 

Başrolünde Aaron Eckhart’ın yer aldığı filmin yönetmeni “San Andreas Fayı”nı da yöneten Brad Peyton. “Ruhlar Bölgesi”, “Paranormal Aktivite” ve “Arınma Gecesi” gibi filmlerin arkasındaki ekibin elinden çıkan filmin başrollerinde Aaron EckhartJohn Pirruccello ve Catalina Sandino Moreno gibi isimler yer alıyor.


Oyuncular
Aaron Eckhart


Carice Van Houten

John Pirruccello
Rolü : Henry
 

Catalina Sandino Moreno

David Mazouz

Emjay Anthony
Rolü : Jake

Keir O'Donnell
Rolü : Oliver

Matt Nable
Rolü : Dan

Yönetmen 

Brad Peyton


Vizyon Tarihi : 2 Aralık 2016

Filmin Fragmanı


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık