OFPOF

Komedinin En Güzel Hali Sizler İçin Geliyor: War Dogs

-
715
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Komedinin En Güzel Hali Sizler İçin Geliyor: War Dogs
659 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Liseli Polisler filminden beri tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Jonah Hill'den kahkaha garantili muhteşem bir film geliyor.

İki saate yakın gülmek ve eğlenmek ki istiyorsunuz? O halde size gidebileceğiniz güzel bir film önereceğiz. Zira dünyadaki birçok sinemasever için de beklenen filmler arasında bu eser.

Komedi türünün adamlarından Todd Phillips'in büyük bir özveri ve emek ile meydana getirdiği komedi filmi yakın zamanda vizyona girerek seyircileri ile buluşacak.

Filmin konusu büyük bir ihaleden başlayarak seyirciyi güldürecek cinsten

Jonah Hill'in canlandırdığı Efraim ve Miles Teller'ın oynadığı David çok küçük yaşta olmalarına rağmen Amerikan Ordusu'nun birçok ihalesine girmiş ve önemli ölçüde para kazanmışlardır. Böylece iyi bir sermaye ve isim yapan ikili bu defa daha büyük bir işe girmeye karar verir ve Afganistan Ordusu için büyük bir ihaleye girerek o ihaleyi kazanırlar. Ama bu ihale onlar için sonun başlangıcı olacaktır. 

Birçok karanlık insanla buluşmak zorunda kalan ve değişik ortamlara sokulan ikilinin başına gelenler birçok kişi için kahkaha tufanına yol açacak bir durum komedisi sunuyor.

Gerçek bir hikayeden esinlenerek hazırlandı

Türkiye'de Vurguncular ismiyle vizyona girecek filmde Diveroli ve Packouz'un gerçek öyküleri konu edilecek. Bu seferki filmde daha şişman halini göreceğimiz Jonah Hill daha komik olacağının da sözünü veriyor gibi.

Filmde yan karakterler de oldukça sağlam

Senaryo ve yapımcı olarak Todd Phillips'i görmek mümkün. Aynı zamanda da yönetmen koltuğunda da aynı kişiyi göreceğiz. Bunun haricinde yan karakterler olarak Ana De Armas, Bradley Cooper ve Shaun Toub da bu filmde rol alıyor. 

30 Eylül 2016 günü vizyona girecek Warner Bros yapımcılığından çıkan filmin fragmanını aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.