OFPOF

Kısa Süreliğine de Olsa Sizi "Ne İzlesem Acaba?" Derdinden Kurtaracak 10 Mini Dizi

-
7.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kısa Süreliğine de Olsa Sizi "Ne İzlesem Acaba?" Derdinden Kurtaracak 10 Mini Dizi
8.872 izlenme
Ofpofer
-

Zamanınızı keyifle doldurmanızı sağlayacak, farklı tarzlardaki mini diziler

Yerlisi yabancısı Dizi izlemeyi seviyoruz. Özellikle yabancı dizilere karşı ayrı bir merağımız var. Ancak mini seriler hakkında çok da fazla bir bilgiye sahip değiliz. İşte keyifle izleyebileceğiniz, kısa zamanda çok işler yapacak ve boş zamanınızı dolduracak 10 mini dizi:

1. Band of Brothers

Band of Brothers
2.dünya savaşında "easy company" adındaki hava indirme bölüğünün hikayesinin anlatıldığı, dünyanın sıradan adamlar sıradışı işler beklediği zamanları gösteren efsane bir yapım. İzlemediysen hemen başlamalısınız. 

2. Carnivale

Carnivale
İyi ile kötünün mücadelesini anlatan, karanlık teması ile sizi fantastik bir dünyaya sürükleyecek, klişelerden tamamen uzak harika bir Dizi. Mutlaka izlemeniz gereken bir kurgu dehası. İzledikten sonra diziyi bitirdiği için HBO'ya kim bilir ne kadar küfür edeceksiniz. Aslında bir mini seri değil, ancak kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.

3. The Civil War

The Civil War
Amerika iç savaşını en alttan en üst kademeye kadar anlatan, aslında belgesel olan ancak sizi tamamen içine alan atmosferi ile Dizi izliyor kıvamında heyecanlandıracak bir başyapıt.

4. Dekalog

Dekalog
Tevrattaki 10 emiri anlatan, her bölümü bir film tadında çekilen Dizi, boş zamanınızı keyifle doldurmanızı sağlayacaktır. 

5. The Prisoner

The Prisoner
"Köy" adındaki ada açık hapishanesine düşen ve geçmişini hatırlamayan birinin adadan kaçmaya çalışmasını anlatan soluk soluğa izleyeceğiniz bir mini seri. 

6. The Andromeda Strain

The Andromeda Strain
Amerika'ya ait bir uydunun bir köye düşmesi ve oraya ölümcül bir hastalık yayması sonucu köydeki herkes yavaş yavaş ölmeye başlar. Ve geri sadece 2 kişi kalır. Keyifle izleyebileceğiniz bir başka mini Dizi

7. Luther

Luther
Bir dedektifin hataları yüzünden 7 ay işinden uzaklaştırılıp sonra tekrar dönmesiyle başlıyor hikaye. Göreve geri döndükten sonra hem kendi iç savaşıyla hem de davalarla başetmek zorunda kalır. Bir nevi İngilizlerin Behzat Ç'si kıvamında.

8. Persons Unknown

Persons Unknown
Birbirini tanımayan 7 kişinin bilinmeyen bir yerdeki otel odalarında uyanmalarıyla ve birilerinin onları izlediğini düşünmesiyle başlayan hikaye, karakterlerin soru işaretleri ve kurgusu ile sizi sürükleyecektir. 

9. Masters of Horror

Masters of Horror
Edebiyat dünyasındaki korkunun efendisi denebilecek yazarların öykülerini anlatan bir dizidir. Adından da anlaşılacağı üzere korku-gerilim türünde sizi fazlasıyla tatmin edecek bir mini seridir. 

10. The Lost Room

The Lost Room
Günlük hayatta kullanılan bazı nesnelerin gizemli güçlere sahip olduğu bir Dizi. Öyle bir nesne var ki bütün herşeyin kilidi o. Keyifle ve merakla izleyebileceğiniz harika bir mini dizi. 

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.