OFPOF

Kesinlikle İzlemeniz Gereken Yabancı Diziler

-
937
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kesinlikle İzlemeniz Gereken Yabancı Diziler
231 izlenme
Ofpofer
-

Kendi bünyemizden seçtiğimiz birbirinden harika dizileri size önermek adına gözler önüne seriyoruz!

Sizler için üşenmedik birbirinden güzel yabancı dizileri bulduk, getirdik, gözler önüne serdik. Önerdiğiniz bir Dizi varsa yorum yapabilirsiniz! Ayrıca bu harikulade dizileri daha çok kişi ile paylaşmayı unutmayın!

- Daredevil

Daredevil

Dizinin ana karakteri Matt Murdock çok küçükken bir trafik kazası geçiriyor ve görme yetisini kaybediyor. Ancak bunun yanında bir takım muhteşem özellikler de kazanıyor. Onlarca kilometre ötedeki insanların kokusunu alabiliyor, yakınına gelen herhangi birinin çıkardığı en ufak ses dalgalarını dahi duyup onun orada olduğunu anlayabiliyor... Peki bu güçlerini ne için kullanıyor? Tabii ki suç ile savaşmak için!

- Game of Thrones

Game of Thrones

Ütopik bir çağda ve ütopik bir kıtada geçen bu Dizi hemen hemen herkes tarafından duyulmuştur. Altı krallığın olduğu bu ütopik çağda krallıkların arasındaki ve yaratıklar ile krallıkların arasındaki savaşı anlatıyor.

- The Walking Dead

The Walking Dead

Yaşayan ölülerin dünyayı ele geçirdiği post-apokaliptik bir zamanda geçen bu dizide insanların zombiler ile ve birbirleri ile olan mücadalesini anlatıyor. 
 

- Gotham

Gotham

Batman'in koruyucusu olduğu şehir Gotham'ın eski zamanlarını anlatan bu Dizi kesinlikle izlenmesi gereken dizilerde yükseklerde yer alır. Dizide Batman'in çocuklu ve Batman'in dostlarının, düşmanlarının geçmişleri anlatılıyor.

- The Flash

The Flash

Bir gün Central City'de sıradan bir adli tıp uzmanı olan Barry Allen'ın kafasına bir yıldırım düşer ve yıldırım sebebi ile aylarca komada kalır. Bir gün bir doktor onu kurtarabileceğini söyler ve onu özel laboratuvarına götürür. Barry'i uyandırdğı zaman onun süper hızlı şekilde koşabildiğini keşfederler ve hepberaber suç ile mücadale ederler.

- Breaking Bad

Breaking Bad

50 yaşında, lisede kimya öğretmeni olan Walter White, ailesinin gereksinimlerini karşılayabilmek için araba yıkamacısında ek iş yapmaktadır ancak bir süre sonra akciğer kanseri olduğunu ve çok kısa bir ömrünün kaldığını öğrenir. Dizide Walter White ailesine para bırakabilmek için, uyuşturucu yaptığını bir rastlantı sonucu öğrendiği eski öğrencisi Jesse Pinkman ile birlikte uyuşturucu işine girer ve maceradan maceraya atlarlar.

- Shameless

Shameless

Dizide altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarını anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babadır. Fiona Gallagher ise kardeşlerin en büyüğü, fedakâr bir o kadar da belayı üstüne çeken karakter. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır. Kesinlikle izlemeniz gereken diziler arasında bulunmalıdır!


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.