OFPOF

Kendimizden Bile İyi Tanıdığımız 10 Aile

-
13.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kendimizden Bile İyi Tanıdığımız 10 Aile
30.053 izlenme
Ofpofer
-

Kendi akrabalarımızı bile tanımadığımız olmuştur ama bu aileleri tanımayan yoktur.

1. Mutfak Ailesi (Çocuklar Duymasın)

Mutfak Ailesi (Çocuklar Duymasın)
Biz kendimizi bildik bileli bu Dizi yayındaydı. Ara ara kamu spotu gibi sahneleri de vardı. En popüler repliği mutfak olmuştur  :)

2. Ağlatan Aile (Babam ve Oğlum)

Ağlatan Aile (Babam ve Oğlum)
Yıllar önce yaşadığı çiftlikten dışarıya attığı ilk adımla hayatı değişen. Hayatının son günlerinde oğluyla birlikte babasının yanına dönen ve oğluna bir aile bırakmaya çalışan Sadık'ın hikayesi. "Gidelim de biraz ağlayalım" diyerek sinemaya gidenleri doğduğunu pişman etmiş, ben ağlamam diyenleri bile salya sümük içinde bırakmış efsane bir aile. Yine sinemalarda olsa yine izlenir.

3. Kirişçi Ailesi (Geniş Aile)

Kirişçi Ailesi (Geniş Aile)
Buram buram yerli bir aile. Ele avuca sığmayan gençler, emeklilik döneminde millete saran aile büyükleri ve sorunları çözmeye çalışan örnek ebeveynler. Cevahir, Koyu Bilal, Ulvi, Müfit, Mürsel ve ergen Zekai ile bize ağız dolusu kahkaha attıran bir ekip. Leblebi kavura dumanını dumanını savura...

4. Sucu Rıza ve Ailesi (Aile Şerefi)

Sucu Rıza ve Ailesi (Aile Şerefi)
Babalarımızın favori ailesi. Ben babayım...

5. Lannister Ailesi (Game of Thrones)

Lannister Ailesi (Game of Thrones)
Game of Thrones hayranlarının sevmek ile nefret etmek arasında kaldığı aile. Her adımını sağlam atan, stratejik ailelerin başında gelir Lannisterlar. Ama, nerede bir olay var bu aile orada. Envai çeşit dolap çevirir bir şekilde işin içinden sıyrılırlar. Renkleri kırmızı, sembolleri aslandır. Bir de bu aile kimseye borçlu kalmaz.

6. Sütçüoğlu Ailesi (Avrupa Yakası)

Sütçüoğlu Ailesi (Avrupa Yakası)
Nişantaşı'nda yaşayan Sütçüoğlu Ailesi'nin başından geçen ilginç hikayelerin anlatıldığı komikli, şakalı Dizi. Tiki Selin, Burhan Abi, Şukufe ve Gaffur gibi karakterleri bünyesinden çıkarmıştır.

7. Akarsu Ailesi (Öyle Bir Geçer Zaman Ki)

Akarsu Ailesi (Öyle Bir Geçer Zaman Ki)
Ali Kaptan'ın Hollandalı Caroline uğruna aileyi darmadağın ettiği bol ağlamalı dizimiz. Birinci sezonun final bölümüyle türk televizyon tarihinin reyting rekorunu kırmıştır bu Dizi. Sonraki sezonlarında çetrefilli aşk üçgenleri görsek de diziyi hep bu minval üzerine hatırlamakta yarar var.

8. Ziyagil Ailesi (Aşk-ı Memnu)

Ziyagil Ailesi (Aşk-ı Memnu)
Ne bu Dizi ne de bu aile asla unutlmaz Sonlarına doğru "Gör artık şu durumu Ednan Bey" diye üstümüzü başımızı yırttığımız, kızların Behlül, annelerin yatak odası ve yemek takımları, erkeklerin ise Bihter için izlediği bol entrikalı dizi. Türkiye'den sonra Ortadoğu ve Balkan devletlerini de birbirine kattı.

9. Tekin Ailesi (Yaprak Dökümü)

Tekin Ailesi (Yaprak Dökümü)
Attıkları her adımda başlarına bin türlü olay gelen talihsiz ailemiz... Bu ailenin yaşadığı olaylar "Aman Ali Rıza Bey ağzımızın tazı kaçmasın" cümlesi ile özetlenebilir.

10. Çoban Ailesi (Arka Sokaklar)

Çoban Ailesi (Arka Sokaklar)
efsane Dizi artık bi bitmedi denilen dizinini unutlmaz çoban ailesi. Bu aile unutulur mu? Tabi ki unutulmaz.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.