OFPOF

Kenan İmirzalıoğlu Ekranlara Geri Dönüyor!

-
2.7b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kenan İmirzalıoğlu Ekranlara Geri Dönüyor!
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Televizyon dizilerinin başarılı oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, 2 yıl aradan sonra yeni dizisiyle reytingleri tam anlamıyla fethetmeye geliyor...

Dizi sektöründe ilk akıllara gelen isimlerden biri olan Kenan İmirzalıoğlu, yeni bir dizi ile ekranlara dönerek sonunda hayranlarını sevindirecek. Yıllar önce canlandırdığı Ezel karakteri ile milyonlarca kişinin aklında yer eden başarılı oyuncu, farklı bir karakter ile yine dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor. 
ünlü oyuncu en son 2 yıl önce "Karadayı" rolü ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise yeni dizisi "Fatih" ile ekranlara dönüp Fatih Sultan Mehmet'i canlandıracak. Milyonlarca kişiyi ekrana kilitlemeyi başaran "Vatanım Sensin" dizisinin de yapımcısı olan O3 Medya ile anlaşan ünlü oyuncu, bu sefer karşımıza bir dönem dizisi ile çıkacak. Ünlü oyuncuya dizide Wilma Elles eşlik edecek. 1 yıl aradan sonra setlere geri dönen ünlü oyuncu Wilma EllesBizanslı Theodora'yı canlandıracak. Ayrıca Cansu DereFahriye Evcen ve Çetin Tekindor gibi dev isimlerin de kadroda olabileceği söyleniyor. Bu her ne kadar kesin bir bilgi olmasa da birçok kişi şimdiden dizinin yayınlanacağı tarihi iple çeker oldu. Aralık ayında seyirci ile Kanal D ekranlarında buluşacak olan dizinin çekimleri İstanbul ve Bursa'nın tarihi mekanlarında yapılacak. Bunların yanı sıra ekipte küçük de bir "yaş" krizi yaşandı. Fatih Sultan Mehmet 1453 yılında İstanbul'u fethettiğinde 21 yaşındaydı, ünlü oyuncunun ise tam 43 yaşında olması birçok kişiyi düşündürdü. Bu sorun ise ünlü oyuncuya yapılacak olan etkili bir makyaj ile ya da gençlik yıllarını genç bir oyuncunun oynaması ile çözüme kavuşturuldu. "Fatih", Aralık ayında Kanal D ekranlarında olacak. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık