OFPOF

Kasım Ayında Vizyona Girecek Merakla Beklenen 15 Efsane Film

-
579
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kasım Ayında Vizyona Girecek Merakla Beklenen 15 Efsane Film
0 izlenme
Ofpofer
-

Yerli yabancı pek çok film muhteşem konuları, usta yönetmenleri ve efsanevi oyuncuları ile sinemaseverlerin karşısına çıkmak için gün sayıyor.

1. Dünyanın En Güzel Kokusu 2

Vizyon tarihi: 3 Kasım 2017

Şubat 2016'da vizyona giren Dünyanın En güzel Kokusu, yüksek başarı ve beğeni toplayınca ardından devam filmi de geldi. Yapımcılığını 25 film'in üstlediği filmin hem senaryosunu hem yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu üstlendi. İlk filmde başrolleri Rıza Kocaoğlu ve Tuba Ünsal paylaşırken Ünsal'ın hayat verdiği karakter Derya hayatını kaybedince, devam filminde Bestemsu Özdemir kadın başrol olarak yer aldı. Arkadaşlıkla başlayıp, çocuk özlemiyle aşkın bambaşka bir haline dönüşen modern zaman masalını beyazperdeye yansıtan filmin ikinci serisinde; Burak Altay, Esra Ruşan, Açelya Akkoyun, İrfan Kangi, Gözde Kocaoğlu gibi başarılı oyuncuların yanı sıra Billur Pınar Yılmaz gibi genç yeteneklerde yer alıyor. baba- kız hikayesine dayanan film 3 Kasım'da sinemaseverler ile buluşacak.

2. Kare

Vizyon tarihi: 3 Kasım 2017 (2s 31dk)

Claes Bang’in canlandırdığı Christian, Stockholm’de bir modern sanat galerisinde çalışmaktadır ve projelerinden biri de The Square olarak adlandırılan alandır. Bu alan büyük bir toplumda farklı katmanlardan, farklı sosyal sınıflardan gelen insanların küçük bir yansımasıdır ve Christian ziyaretçileri insanlara güvenmeli mi güvenmemeli mi sorusu ile iki farklı yoldan birini seçmeye davet etmektedir ve bu soru bizi tüm film boyunca takip eder.

3. Doğu Ekspresinde Cinayet

Vizyon tarihi: 10 Kasım 2017

Agatha Christie'nin unutulmaz romanından sinemaya uyarlanan Murder On the Orient Express "Doğu Ekspresi'nde Cinayet" filminde Kenneth Branagh hem yönetip, hem de Belçikalı dedektif Hercule Poirot karakterine hayat vermektedir. Avrupa'ya yapılan hesapsız bir tren yolculuğuyla başlayan hikaye hızla, şimdiye kadar söylenmiş en şık ve en heyecanlı gizemlerden birine dönüşür. Herkesin şüpheli olduğu bir tren üzerinde mahsur kalan on üç yabancının hikayesi anlatıldığı filmde bir adam, katil tekrar saldırmadan önce bulmacayı çözmek için zamana karşı yarışmak zorundadır.

4. Yanlış Anlama

Vizyon tarihi: 10 Kasım 2017

Türkiye’de zor duruma düşmüş bir aile, kendilerine Azerbaycan’dan kalan miras için kalkar, Bakü’ye gider. Azeri ve türk aile, mirası alabilmek için onlara verilen listedeki maddeleri birlikte yapmak zorundadır. Türk oyuncular ve Azerbaycan’ın en iyi oyuncuları Ferda Amin, İslam Mehreliyev’in de yer aldığı macera başlar. Ancak iki aile birbiriyle bir türlü anlaşamaz. İstanbul’un tarihi semtlerinde başlayıp, Azerbaycan’ın benzersiz şehri Bakü sokaklarına uzanan bu macerada, bizleri bol kahkaha, aksiyon, dram ve aşk bekliyor.

5. Yol Ayrımı

Vizyon tarihi: 10 Kasım 2017

Şener Şen'in 7 yıl aradan sonra başrolünü üstlendiği filmde, acımasız bir iş adamı olan Mazhar Kozanlı’nın yaşadığı büyük bir travma sonrası hayatında bir yol ayrımına gelişi anlatılıyor. Hayatını, babasından devraldığı tekstil imparatorluğunu büyütmeye adayan ve bu yolda aldığı cesur kararlar ve acımasız yöntemlerle ailesini de karşısına alan Mazhar Kozanlı'nın hikayesini anlatan film, uzun bir aradan sonra Yavuz Turgul ve Şener Şen'i bir araya getiriyor.

6. Zirve

Vizyon tarihi: 10 Kasım 2017 (1s 54dk)

Cannes Eleştirmenlerin Haftası'nda Paulina ile ödül alan Arjantin'li yönetmen Santiago Mitre, Wild Tales'in ekibini arkasına alarak The Summit ile bu kez büyük bir adım atıyor ve politik gerilim sularında yüzüyor. Ricardo Darin'in başrolünde yer aldığı film, koltuğunu korumak ve ailesi ile prensiplerine sahip çıkmak arasında vermek zorunda olduğu zor bir kararın eşiğindeki Arjantin Başkanı'nı merkezine alıyor. Filmde ayrıca Christian Slater da karşımıza çıkan isimlerden.

7. Geçmişteki Sır

Vizyon tarihi: 17 Kasım 2017 (1s 45dk)

Bir fotoğrafçı olan ve ailesiyle yaşayan genç adam Ali, geçirdiği genetik bir rahatsızlık sonucu kendini Bosna Hersek’te, sıra dışı ve hüzünlü bir hikayenin içinde bulur! Bosna’yı hiç bilmeyen Ali, burada geçmişine dair izleri arayacaktır. Bosna’da yaşamını sürdüren Hana ise onu bu yolculuğunda yalnız bırakmayacaktır…

8. Justice League

Vizyon tarihi: 17 Kasım 2017

DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman'in fedakarlıklarından ilham alan Batman'in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır? Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper "yıldızlarını" bir araya getren filmin yönetmen koltuğunda, çizgi uyarlamalar konusunda uzman kabul edebileceğimiz Zack Snyder oturuyor.

9. Kardan Adam

Vizyon tarihi:  17 Kasım 2017 (2s 5dk)

Jo Nesbo’nun dünya çapındaki çok satan romanından uyarlanan Kardan Adam filminde Oslo'da Kasım ayı başlamış, ilk kar yağmıştır. Birte Becker isimli işinden eve dönen bir kadın, eve döndüğünde eşi ve oğlunun yapmış olduğu kardan adamı görebilmek için sabırsızlanmaktadır. Ancak bir hayal kırıklığı kapıdadır; kardan adam yoktur. Kısa bir süre sonra pencereden baktıklarında karşılaştıkları görüntü ise oldukça tuhaftır. Dışarıda kendilerine doğru bakmakta olan bir kardan adam vardır! Ardından yaşanan cinayetler ve 'kardan adam' imzalı mektuplar ise esrarengiz bir olaylar silsilesine neden olur...

10. Kutsal Geyiğin Ölümü

Vizyon tarihi: 17 Kasım 2017 (2s 1dk)

Tanınmış bir kardiyovasküler cerrah olan Dr. Steven Murphy, oftalmolog eşi Anna, iki örnek niteliğindeki çocukları; 12 yaşındaki Bob ve 14 yaşındaki Kim ile kusursuz bir hayat yaşamaktadır. Steven'ın kanatları altına aldığı yetim bir genç olan Martin ise bu dengeyi bozmak üzeredir. Martin kendini ailenin hayatına sokmak için rahatsız edici bir çaba sarf etmeye başladığında ailenin huzuru bozulmaya başlar. Martin'in gerçek amacı ortaya çıktığında ve Stephen uzun süredir unutulmuş bir suçla karşı karşıya kaldığında, Murphy ailesinin evdeki mutluluğunu parçalanmaya başlayacaktır...

11. Mucize

Vizyon tarihi: 17 Kasım 2017 (1s 53dk)

R. J. Palacio'nun çok satan romanından uyarlanan MUCİZE, yaşıtı diğer çocuklardan biraz farklı olan August Pullman'ın ilham verici ve sıcak hikayesini anlatıyor. Yüzünde ciddi bir deformasyon olan Auggie diğer çocuklarla sıradan bir okula giderek, sıradan bir çocuk olduğunu kanıtlamaya çalışır. Çünkü esas güzellik derinin altında, içeride saklıdır... 

12. Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

Vizyon tarihi: 17 Kasım 2017

Annesiyle babasının vefatından sonra bir türlü toparlayamayan, hayata dair sorunları olan Aysel, yaşadığı bunalımlı günlerinden kurtulmak için kendini dansa veriri. Dans ile hayata geri tutunan Aysel, 'Şengül Dans Okulu'na dahil olarak yeni bir hayata merhaba der. 

13. Hunter Killer

Hunter Killer

Vizyon tarihi:  23 Kasım 2017

Amerikan Donanma komandoları, henüz testleri tamamlanmamış bir denizaltı ve onun kaptanı ile işbirliği yaparak kaçırılan Rusya başkanını kurtarmak için yola koyulur. 

14. All I See Is You

Vizyon tarihi:  24 Kasım 2017 (1s 50dk)

Dram gerilim türündeki yapım kör bir kadını temel alıyor. Görme yetisini kaybetmiş olan kadın kocasıyla sakin bir hayat sürmektedir. Ancak bir gün görme yetisini tekrar kazanmasıyla her şey değişir. İlk başta görebilmenin keyfini çıkaran kadın kısa süre sonra kocasıyla ilgili gariplikleri fark etmeye başlar. Kadının görme yetisini kazanmasıyla birlikte ilişkilerinin dinamikleri de değişecektir...

15. Kardeşim Benim 2

Kardeşim Benim 2

Vizyon tarihi: 24 Kasım 2017

2016 yılında vizyona giren Kardeşim Benim filminin devam halkasıdır. Zıt karakterli iki kardeş Murat Boz ve Burak Özçivit yeniden bir arada çok daha eğlenceli bir maceraya çıkıyorlar.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.