OFPOF

Kasım Ayında Kahkahaya Hazır Olun! Karşınızda Troller

-
679
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kasım Ayında Kahkahaya Hazır Olun! Karşınızda Troller
635 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dream Works'un merakla beklenen animasyon filmi Troller hakkında tüm bilinenler...

Her geçen gün animasyon filmlerinin sadece çocukların izlemesi için yapıldığı düşüncesi tarihe karışıyor. Yapılan birçok film o kadar kaliteli ve keyifli oluyor ki, yetişkin izleyicilerinin sayısı katlanarak artıyor.

Bizi Kung Fu Panda, Shrek, Köpekbalığı Hikayesi, Madagaskar başta olmak üzere birçok animasyon filmle tanıştıran DreamWorks, bu sefer de Troller ile sinema salonlarını kahkahaya boğmaya geliyor! 

Filmin Kadrosu:

Filmin yönetmen koltuğunda "Shrek: Sonsuza Kadar Mutlu" filminin yönetmenliğini yapmış Mike Mitchell ve daha önceki "Shrek" filmlerini yöneten Walt Dohrn birlikte oturuyorlar. 

Seslendirme kadrosu ise bir hayli orijinal. Justin Timberlake, Anna Kendrick, Zooey Deschanel, James Corden, Jeffrey Tambor, Christine Baranski gibi isimler Troll karakterlere sesleriyle hayat verecek. 

Filmin Konusu:

Poppy(Anna Kendrick), daha önce başına hiç kötü bir olay gelmemiş bir prensestir. Hayatını mutluluk içinde geçirmekteyken günün birinde Kötü Kalpli Chef(Christine Baranski) tarafından köyüne saldırı düzenlenir. Branch(Justin Timberlake) ve diğer minyonların yardımıyla kaçırılanları kurtarmak ve köyünü eski mutlu günlerine döndürmek isteyen Poppy'nin bunu başarması için tehlikeli bir maceraya girmesi gerekecektir.

Troller'in ilham kaynağı ise hepimizin hatırlayacağı gibi Thomas Dann'in ürettiği ve yıllardır oyuncaklarımızın içinde olan Troll bebekler. 

Vizyon Tarihi ve Fragman:

Troller, ülkemizde 4 Kasım 2016'da vizyona girecek. 

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.