OFPOF

Karanlığın Elli Tonu Geliyor!

-
967
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Karanlığın Elli Tonu Geliyor!
880 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Fifty Shades Darker filmi yani, Karanlığın Elli Tonu filmi sizler için geliyor. 2016 yılında vizyona giren Grinin Elli Tonu filminin devamıdır.

Jamie Dornan ve Dakota Johnson, tüm dünyada çok satan “Elli Ton” fenomeninin ikinci bölümü olan KARANLIĞIN ELLİ TONU’na Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle dönüyor. 2015’in tüm dünyada 560 milyon dolar hasılat yapan gişe rekortmeni filmindeki olayların üzerinden gelişen yeni bölüm 10 Şubat 2017’de vizyona giriyor ve sizi daha karanlık bir tona geçmeye davet ediyor.

film Konusu 

Yara almış olan Christian Grey, tedbirli Ana Steele’in hayatına geri dönmesi için çabalarken, Ana Steele, ona bir şans daha vermeden önce bir anlaşma yapmak ister. İkili güven oluşturmaya ve dengeyi bulmaya başlarken Christian’ın geçmişindeki karanlık figürler, çiftin birlikte bir gelecek kurma umutlarını yok etmeye kararlı bir şekilde etraflarını sarar.

 Filmde ayrıca Grinin Elli Tonu’ndan gelen Oscar ödüllü Marcia Gay Harden, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora ve Max Martini ile ekibe yeni katılan Oscar ödüllü Kim Basinger, Bella Heathcote ve Eric Johnson da rol alıyor.

Karanlığın Elli Tonu filminin yönetmeni James Foley (Fear, House of Cards), yapımcıları ise bir kez daha kültürlerarası gişe rekortmeni serilerin yaratıcısı E L James ile birlikte Michael De Luca, Dana Brunetti ve Marcus Viscidi. James’in kitabına dayanan senaryonun yazarı Niall Leonard.
Film, 10 Şubat 2017’de Universal Films’den vizyona girecek.

Film Oyuncuları 

Dakota Johnson
Rolü : Anastasia Steele

Jamie Dornan
Rolü : Christian Grey

Kim Basinger
Rolü : Elena Lincoln

Luke Grimes
Rolü : Elliot Grey

Bella Heathcote
Rolü : Leila Williams

Eloise Mumford
Rolü : Kate Kavanagh

Rita Ora
Rolü : Mia

Marcia Gay Harden
Rolü : Grace Trevelyan Grey

Vizyon Tarihi 

10 Şubat 2017


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık