OFPOF

Kaptan Jack Sparrow Geri Dönüyor: Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz

-
1.5b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kaptan Jack Sparrow Geri Dönüyor: Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz
1.204 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Karayip Korsanları film serisinin beşinci filmi olan fantastik türdeki yapım senelerce beklentinin sonunda geri dönüyor.

Filmin yönetmenliğini Joachim Ronning ve Espen Sandberg yaparken senaryosunu Jeff Nathanson yazdı. Filmin yapımcısı diğer dört filmde olduğu gibi Jerry Bruckheimer oldu. Filmin yapım öncesi Gizemli Denizlerde filminin 2011 yılı başlarında yayınlanmasından kısa süre önce Terry Rossio'nun senaryoyu yazmasıyla birlikte başladı. 2013'ün başlarında yeni bir senaryo yazması için Jeff Nathanson tutuldu. Depp, Nathanson'un yazım süreciyle ilgilenmeye başladı. Yayın tarihi başlangıçta 2015 olarak ayarlanmıştı fakat senaryo ve bütçe sorunlarından dolayı 2016 ve sonra 2017'ye kadar ertelendi. Temel çekimler Şubat 2015'de Avustralya'da başladı ve Temmuz 2015'de bitti. film 26 Mayıs 2017'de Disney Dijital 3D olarak yayınlanması üzerine ayarlandı.

Filmin Orjinal İsmi - Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz (Özgün ismiyle: Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) olacak.

Filmin Konusu

Kaptan Jack Sparrow, azgın okyanuslardaki korsan maceraları ile beşinci kez beyazperdeye geliyor. Geçmiş maceralardan bağımsız olarak yola koyulan Sparrow'u açık denizlerde yeni tehlikeler ve bu tehlikelere beraber göğüs gereceği yol arkadaşları bekliyor. Biricik gemisi Siyah İnci, karşı konulamaz "cazibesi" ve üstün denizcilik yeteneği ile korsanların en esprilisi kaptan Sparrow yine istediğini alacağa benziyor.

Filmin Oyuncuları ve Rolleri

Filmin başrollerini  Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom ve Javier Bardem paylaşıyor. Johnny Depp, Kaptan Jack Sparrow rolünde yine gönüllerimizi fethedecek. Geoffrey Rush, Hector Barbossa rolünde, Orlando Bloom ise Will Turner rolünde karşımıza çıkıyor. Javier Bardem, Kaptan Salazar rolünde oynuyor.

Vizyon Tarihi

26 Mayıs 2017


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık