OFPOF

Kan ile Karınları Doyan Arabaların Distopik Dünyası: "Blood Drive"

-
362
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kan ile Karınları Doyan Arabaların Distopik Dünyası: "Blood Drive"
0 izlenme
Ofpofer
-

Blood Drive, yakın gelecekteki bir dünyada kan ile beslenen arabaların yarışlarının olduğu çılgın bir dünyayı konu alıyor.

Dizinin Konusu

Çok yakın bir gelecekte geçmekte olan Blood Drive, bizleri çok kanlı ve distopik bir dünyada yolculuğa çıkartıyor. Dizinin her bölümününde bu distopik dünyanın içindeki kanlı ve şiddet dolu dünyaya bir adım daha fazla yaklaşıyoruz. Her şeyin çok pahalı olduğu bu dünyada artık insanlar sokaklarda çılgına dönmüş bir vaziyettelerdir. Sadece zengin olanlar hayatını çok iyi bir şekilde sürdürmektedir. Eskiden polis olanlar dünyaya bir şirketin hükmetmeye başlamasından sonra çok daha sert bir polis haline gelmek zorunda kalırlar. Artık vatandaşın polisi değil, şirketin polisleridir. Dünyanın bu hale gelmesinden sorumlu olan unsuru bulmak için bir polis bir ipucunun peşinden arkadaşı ile birlikle giderler. Fakat bir efsaneye göre arabaların insan kanı ile çalıştığı şiddetin, absürtlüğün ve cinselliğin çok yoğun olduğu bir yarışın aslında gerçek olduğu görürler ve içine istemeden dahil olurlar.

oyuncu Kadrosu

Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak filminden tanıdığımız Alan Ritchson ve Animal Kingdom isimli TV dizisinden tanıdğımız Christina Ochoa dizinin başrollerinde yer almaktadırlar. Colin Cunningham ise dizide çılgın kanlı dünyayı yaratan kişi olarak karşımıza çıkıyor.

Yayın Tarihi

14 Haziran 2017 tarihinde Syfy kanalında yayınlanmaya başladı. Ayrıca yasal olan film Dizi izleme platformlarından diziye ulaşmanız mümkün.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık