OFPOF

Kan Akışınızı Hızlandıracak Bir Mel Gibson Filmi: Kan Bağı

-
1.8b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kan Akışınızı Hızlandıracak Bir Mel Gibson Filmi: Kan Bağı
2.237 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yaşlı kurt Mel Gibson, baş rolünde oynadığı 'Kan Bağı' filmi ile ekranlara aksiyon dolu bir giriş yapıyor.

film'in Konusu

Film, kızını öldürmeye çalışan uyuşturucu satıcılarından intikam almak için silah kuşanan bir babanın öyküsünü anlatıyor. Eski bir suçlu olan john Link, uzak yaşadığı kızı başı belada bir şekilde kendisine geldiğinde, hayatını dövme yaparak karavanında sürdüren bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Ancak kızının başındaki tehlikeyi öğrenen baba bu kez doğru şeyi yapmaya karar vererek hayatı pahasına kızını korumak için savaşmaya başlıyor. Film aksiyon ve gerilim sahnelerini bolca içeriyor. 

Film'in Oyuncuları

Mel Gibson(Rolü:John Link):Rol aldığı yapımlar arasında en çok bilinenler, Mad Max film serisi, Cehennem Silahı serisi, hem rol aldığı ve yönettiği Oscar ve Altın Küre ödüllü Cesur yürek filmidir. Ayrıca 2004 yılında yönettiği Tutku - İsa Mesih'in Çilesi adlı yapım da oldukça ses getirmiştir.

Erin Moriarty(Rolü:Lydia):İlk önemli rolleri arasında yer aldığı gözüm üzerinde  ve kırmızı Dul fimleri vardır . 

Diego Luna(Rolü:Jonah): Diego Luna 29 Aralık 1979 Meksika doğumlu  sinema oyuncusu. hayat Kitabı, Elysium : Yeni Cennet yer aldığı filmlerden bazılarıdır.

Michael Parks(Rolü : Preacher): Michael Parks 24 Nisan 1940 California doğumludur . Amerikalı şarkıcı ve aktör.Pek çok filmde rol aldı. Kan kokusu, operasyon argo, şeytanın ini ve ustura oynadğı filmlerden bazılarıdır.

William H. Macy(Rolü : Kirby Curtis): William Hall Macy, 13 Mart 1950 doğumlu ABD'li aktör, film yönetmeni, tiyatro oyuncusu, tiyatro eğitmeni ve tiyatro yönetmeni. Oscar Ödülü adaylığı olan Macy Emmy ve SAG ödülleri sahibidir.

Dale Dickey(Rolü : Cherise): 29 Ekim 1961 Knoxville, Tennessee doğumlu ABD'li aktris. The Pledge,Domino,Iron Man 3, yer aldığı bazı filmlerdir.

Thomas Mann(Rolü : Jason):  Oyunculuk kariyerine 2009 yılında iCarly adlı dizinin bir bölümünde oynayarak başladı.2010'da yer aldığı komik Bir Hikaye (It's Kind of a Funny Story) adlı film oynadığı ilk sinema filmi oldu. 2012 yılında, Project X ile birlikte ilk başrol deneyimini elde etti.

Miguel Sandoval(Rolü : Arturio Rios):  16 Kasım 1951  Washington, DC, ABD doğumlu yönetmen ve aktör. Hayat kitabı,göz ve beyaz şeytan yer aldığı filmlerdir.  ALMA Bir TV Filmi ve Mini Dizisinde En İyi Latin oyuncu Kadrosu Ödülü, başlıca ödülleridir.

Vizyon tarihi:2 Eylül 2016

Kan Bağı Film'nin Fragmanı


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.