OFPOF

Kahraman Ördek Eğlenceli Senaryosu ile 2 Aralık’ta Vizyonda Olacak

-
453
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kahraman Ördek Eğlenceli Senaryosu ile 2 Aralık’ta Vizyonda Olacak
575 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Rus ve Çin ortak yapımı olan animasyon filminde şirin bir adada ördeklerin ve cadının arasındaki eğlenceli mücadeleye tanık olacağız.

Filmin Orijinal Adı
Quackerz

Filmin Türkiye Giriş Adı
Kahraman Ördek

Filmin Konusu
1 saat 27 dakikalık filmde bir yaban ördeği sürüsü göç esnasında gördükleri yemyeşil bitkiler ile kaplanmış, pırıl pırıl güneş ışıkları altındaki şirin adayı Hawaii adası ile karıştırırlar ve burada yer alan ördek sürüsü ile anlaşamamaya başlarlar. Efsaneleşerek süre gelmiş Kahraman Ördek ise Güneş ördeği olarak tabi edilir ve Güneşi koruduğu söylenmektedir. Bu efsaneye göre kahraman ördeğimiz adanın ve ördeklerin aydınlanma, ısınma ve enerji kaynağı olduğu düşünülen güneşi korumaktadır. Tüm ördekler bu kahraman ördeğe hayranlıkla seyreder. Ancak günün birinde kötü kalpli bir cadı kahraman ördeğin özel güçlerini öğrenir ve onun peşine düşerek adaya gelir. Rusya ve Çin ortaklığı halinde yapılan film eğlenceli hali ile güldürecek herkesi.

Filmin Oyuncuları
Duckmus karakteri seslendirmesi ile Michael Gross, Kianga karakteri seslendirmesi ile Jesse Corti, Longway karakteri seslendirmesi ile, Robbie Daymond, Emperor Peng Lee karakteri seslendirmesi ile Enn Reitel, Dancer karakteri seslendirmesi ile Mark DeCarlo, Shina karakteri seslendirmesi ile Bruce Nozick yer alıyor.

Filmin Vizyon Tarihi
2 Aralık 2016

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.