OFPOF

Kaç Yaşında Olursanız Olun İzlenecek 7 Animasyon Filmi

-
3.7b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kaç Yaşında Olursanız Olun İzlenecek 7 Animasyon Filmi
18.451 izlenme
-

Bazı animasyonlar vardır ki izlerken çok hoşunuza gider. 7'den 70'e herkesin izleyebileceği animasyonları inceleyelim.

Çoğunu bildiğiniz birbirinden güzel animasyonlar var. Yaşınız kaç olursa olsun izlersiniz ve bundan büyük keyif alırsınız.

1. Kung Fu Panda Serisi

Kung Fu Panda Serisi

Bir pandanın sadece birkaç yüz merdiven tırmanarak ülkedeki en büyük savaşçı olan "Ejderha Savaşçısı" ünvanına kavuşur. Eğitimini Usta Şifu üstlenir ve Kaplan, Turna, Engerek, Maymun ve Çekirge ile birlikte pek çok maceraya atılırlar. Bu maceralar geliştikçe panda kung fu da ustalaşır ve kendine has yöntemleri ile çok komik, eğlenceli ve bazen duygusal olabilir. Küçük pofuduk pandamız Po'nun asıl amacı kayıp olan ailesini bulmaktır.

2. Oyuncak Hikayesi Serisi

Oyuncak Hikayesi Serisi

Bu seride ana karakterimiz olan Andy Davis oyuncaklarını çok sever. Onlara çok değer verir ama bilmediği bir sır vardır, o da oyuncaklarının birer canlı olduğudur. Bir de kötü karakterimiz Sid var. Oyuncaklarına kötü davranan pek hoşlanilmayan ve Andy'nin komşusu olan bu karakter ilk filmdeki sahnelerinden sonra kendinden nefret eden bir çocuk kitlesi oluşturmuştur.

3. Çılgın Hırsız 1-2

Çılgın Hırsız 1-2

Küçük, tatlı ve muz seven arkadaşlarımızın filmi. Son dönemlerde küresel açıdan birçok şekilde başarı kazanmış bir seridir. telefon kabından oyunlara kadar ilham olmuşlardır. Olay aslında çok basit. Ana karakterimiz olan Süper Kötü Gru (ki o kadar kötü değil) ayı çalmayı kafaya koyar (ilk filmde). Minyonlar her zaman onun yanında olurlar ve kötülüklerine yardım ederler. efsane kötümüzün kariyerini bitiren olay ise evlat edindiği üç küçük kardeştir...

4. Buz Devri Serisi

Buz Devri Serisi

Filmin adından da anlaşıldığı şekilde filmimiz buz devrinde geçer. Ana karakterlerimiz olan uyuşuk Sid, kılıç dişli kaplan Diego ve pofuduk mamut Manfred'in başindan geçen olaylar anlatılır. Ha bir de unutmadan her belayı açan o sincabın adı da Scrat'tir. film gayet eğlenceli, komik ve bazı duygusal sahnelere sahiptir. İzlemeye gerçekten değer bir seridir.

5. Shrek Serisi

Shrek Serisi

Ana karakterimiz Shrek kendi halinde bataklığında yaşayan güçlü ve kocaman bir devdir. Bu animasyon filminde birçok hikayeye gondermeler gorebilirsiniz. Pinokyo, Domuzlar, Kurt. Hikayesi ve özellikle Türkçe seslendirmesiyle tam bir komedidir. Bu seriyi izlemeyen birisinin olduğunu düşünmek bile kendimi garip hissetmemizi sağlıyor. Hemen izlemenizi tavsiye ederiz.

6. Madagaskar Serisi

Madagaskar Serisi

Ana karakterlerimiz hayvanlardan oluşuyor. Şu ana kadar ki en eğlenceli serilerden biridir. Hatta filmdeki penguenlerin kendilerine özel bir çizgi dizileri vardır. Son derece aksiyonlu ve ince espirileri ile hem çocuklar hem gençler hem de yaşlılar için izlenmeye değecek bir seridir.

7. Otel Transilvanya 1-2

Otel Transilvanya 1-2

Bir vampir ve onun en büyük hayali olan canavarlar için oluşturulmuş bir otel düşünün ve bu canavarların ne kadar eğlenceli olabiliceğini düşünün. Bir de meraklı ve biraz şapşal bir insan var. Canavarların içinde korkusuzca eğlenen ve herkesin nefret ettiği o canlıdan bahsediyoruz evet. He unutmadan herkes dediysem sayın vampir abimizin kızı hariç. İzlemek için zamaninız olduğunda düşünmeden izleyin.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.