OFPOF

Justice League Film İncelemesi

-
670
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Justice League Film İncelemesi
674 izlenme
Ofpofer
-

2017 Kasım ayında vizyona girecek Justice League Filminin baş karakterlerini inceleyeceğiz.

Bu birliğin gayri resmi lideri Süpermen olmak üzere 7 as üyeden oluşmaktadır.Bunlar Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Green Latern, Hawkgirl ve Martian Manhunter.başta Batman, Martian Manhunter, Yeşil Fener, Flash, Wonder Woman, Zatanna, Green Arrow, Aquaman, Hawkgirl, Black Canary, Kaptan Atom, Atom(Ray Palmer) Cyborg, Supergirl ve çok daha fazla süper kahramandan oluşmaktadır.Biz filmin başrollerinde olacak super kahramanları ele alacağız.

1. Süperman

Süperman

Gerçek kimliğini gizlemek için Clark Kent adını kullanır. 1.91 m boyunda ve 102 kilodur.
 

2.

Justice League Film İncelemesi

3. Batman

Batman

Bruce Wayne, Batman'i Gotham'ın yeraltı dünyasına korku saçmak için yaratmıştır. Kostüm ve Wayne'in Batman iken davranış tarzı mümkün olduğu kadar heybetli ve korkutucudur. 

4.

Justice League Film İncelemesi

5. Wonder Woman

Wonder  Woman

Gelen her türlü kurşun saldırısını karşılayabilen, hatta bu kurşunları düşmanına tekrar atabilen bir süper kahraman . Wonder Woman uçabilir ve halkalarıyla atak yapabilir. Amazon kraliçesi Hippolyte kilden yaptığı bir heykelin kendi kızı olarak hayat bulması için olympos dağındaki tanrılara yalvardı. Böylece Wonder Woman dünyaya geldi ve adalet birliğinin saygın ve güçlü bir üyesi oldu.

6.

Justice League Film İncelemesi

7. Flash

Flash

Güç kaynakları insan anlayışının ötesinde Speed Force X ( hız gücü) adında elemental bir boyuttur. Bu boyut tüm süper hızlı kahramanların asıl güç kaynağıdır. (Bu taşdan etkilenenler süper hız gücüne sahip olurlar.)

8.

Justice League Film İncelemesi

9. Green Lantern

Green Lantern

Gezegen OA merkezli, galaksiyi sektörlere ayırarak bu sektörleri koruma hedefi güden yüzüklerinin sayesinde irade gücünü ve saf enerjiyi maddeleştirerek eylemlerini gerçekleştiren bir "uzaylı birliği"dir. Yeminleri sırasında yüzüklerini yeşil fenere dokundurarak süreci tamamlarlar ve tamamen bir Yeşil Fener'e dönüşürler. Belirli periyotlarda yüzüklerini fenere dokundurarak tekrar şarj etmeleri gerekmektedir. Yüzük sahibinin ölüme yaklaştığını anlaması sırasında, yüzüğe verdiği "seç" komutuyla yeni Yeşil Fener seçilir ve yemin işlemi yapılır.

Yeşil Fener'in Yemini:
En aydınlık günde, en karanlık gecede
Hiçbir kötülük gözümden kaçmayacak
Şeytani güce tapanların korkmasına izin ver,
Benim gücümden... Yeşil Fenerin Işığından

10.

Justice League Film İncelemesi

11. Aquaman

Aquaman

Vücudu çok dayanıklıdır. Atlantis'teki tek sarışın kişi olduğundan kovulmuştur. Su canlılarına iletişim kurup hükmedebilir. Su altında çok hızlı hareket eder. Mızrağı en güçlü silahlardan biridir. 

12.

Justice League Film İncelemesi

13. Cyborg

Cyborg

Robotik (Terminatörün insansı hali) insandan ne beklenirse Cyborg da o kişi.Bilgisayar ile etkileşim, uçmak, jet açmak, sensör kullanmak, fiziksek ve enerji saldırılarına karşı dayanıklılık.Kendisi robot olduğundan dolayı kendini geliştirme (güncellenmesi) özelliğide mevcut.

14.

Justice League Film İncelemesi

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.