OFPOF

Julia Roberts: Gönüllerin Pretty Woman'ı

-
91
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Julia Roberts: Gönüllerin Pretty Woman'ı
548 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Filmlerin, daima iyi ve güzel kadını, kocaman ve ışıl ışıl gülümsemesiyle hafızalara kazınmış aktrisi, Julia Roberts.

Muhteşem gülüşüyle gönüllere taht kurmuş aktristi Julia Roberts, aynı zamanda 140 milyon doların üzerinde olduğu tahmin edilen servetiyle de Hollywood’un aranan oyuncularından biridir.

28 Ekim 1967 yılında Giorgia Atlanta’da dünyaya gelen küçük Julia’nın, ilerde bu kadar zengin ve başarılı bir aktris olacağı, o zamanlar pek de mümkün görünmüyordu. Doğduktan 4 yıl sonra, anne ve babası boşandı. 5 yıl sonra da babasını kanserden kaybetti. Campbell lisesini bitirdikten sonra, henüz 17 yaşındayken, New York’ta yaşayan oyuncu ablasının yanına taşındı. Bir süre modellik denemelerinden sonra, Blood Red adlı filmde erkek kardeşiyle birlikte küçük bir rol kapmayı başardı.

Julia Roberts: Gönüllerin Pretty Woman'ı-1

1987 yılında, CrimeStory dizisinin “The Survivor” bölümünde tecavüze uğrayan kurban karakteriyle oyunculuk deneyimin ilerletti. Ancak, ona şöhreti getiren, pek tabi ki hepimizin bildiği “Pretty Women” (Özel Bir kadın) filminde ki "Vivian" karakteri oldu. Tabii bu filmde, Richard Gere ile birlikte oynamasının payı büyüktü. Kariyerinin dönüm noktası olan bu filmden sonra, birçok ünlü aktörle, gişe rekorları kıran başroller beraberinde gelmiş oldu.

Julia Roberts: Gönüllerin Pretty Woman'ı-2

En çok bilinen filmleri;

Flatliners, DyingYoung, Hook, The Pelican Brief, Mary Reilly, Conspiracy Theory, Runaway Bride, America’s Sweetherats, The Mexican, Mona Lisa Smile, Closer, Ocean’s Serileri, Charlie Wilson’sWar, Eat-Pray-Love ve son olarak da 2014 yılında oynadığı An American Girl Holiday.

Julia Roberts: Gönüllerin Pretty Woman'ı-3

İki kez evlenen Julia, ikinci evliliğini 2002 yılında kameraman Daniel Moder ile yaptı. Bu evlilikten iki oğlu ve bir kızı dünyaya geldi.

Julia Roberts: Gönüllerin Pretty Woman'ı-4


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık