OFPOF

Jon Snow Diziye Geri Döndü

-
903
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jon Snow Diziye Geri Döndü
684 izlenme
Ofpofer
-

Herkesin merakla beklediği soru 6. Sezon 2. Bölümde yanıt buldu ve Jon Snow geri döndü.

Tüm dünyada merakla takip edilen Game of Thrones dizisinin en sevilen karakterlerinin başında gelen Ned Stark'ın yaşayan en büyük oğlu olan Lord Kumandan Jon Snow 6. Sezon 2. Bölümün son saniyelerinde diziye ve hayranlarına tekrar döndüğünü ilan etti ve mükemmel bir bölüm sonu ile izleyen herkesi mutlu etti.

1. Sezona giriş pek tatmin edici değildi

Sezona giriş pek tatmin edici değildi

Türkiye'de her kesimden izleyici kitlesi olan dizinin geçmiş sezonlarda ne kadar çok sevdiğimiz karakterin sonunu getirdiği izleyen herkesin malumudur. Bu sebepten ki herkes acaba senaristler Jon Reyizi de mi öldürdü diye sormaktan kendini alıkoyamadı ve merakla yeni sezonu bekledi. ilk bölüm yayınlandığı zaman merakla ve heyecanla gözler Jon Snow'un olduğu sahnelerdeydi fakat ilk bölüm bir geçiş bölümü olmaktan öteye geçmedi ve pek memnun etmedi desek yeridir.

2. Jon Snow

Jon Snow

2. Bölümde ise herkes daha da merakla izlerken ve umudunu kaybetmek üzereyken Jon Snow'un dirilşine şahit oldu. Geçen sezondan akılda kalan en önemli sahne ve resim olan bu resim, hafızalara kazınmış ve Jon öldü derken son anda herkes derin bir oh çekti ve Jon geri döndü.

3. Khaleesi

Khaleesi

Khalesi konusunda ise meraklar hala en üstte, zira eline düştüğü Dothraklar onu hapis hayatı yaşamaya zorlayacak gibi görünüyor. Yeni bölümlerde Khaleesi hayranları biraz merak içinde beklemek zorunda kalacak gibi.

4. Brandon Stark

Brandon Stark

Geçen sezon sonunda Ağaç Tanrısı'na varan ve akıbeti tam belli olmadan sezon bittiğinde akıllarda yeni sezonda ne olacak acaba diye sorular sorulmasına neden olan bir diğer konu ise Jon'un küçük kardeşi öldü ve yeni sezonda karşımıza Ağaç Tanrı olarak çıkacak gibi görünüyor.

5. Tyrion Lannister

Tyrion Lannister

Tyrion Lannister ise kendini geçmiş sezonlar da bizlere müthiş zekası ve sempatisi ile sevdiren tek Lannister olarak yerini aldı ve bu sezon Khaleesi'nin ejderhalarina göz dikmiş gibi görünüyor. merak edenler için söyleyelim. Filmin kurgulandığı kitapta Tyrion ejderha sürücülerinden birisi olarak karşımıza çıkabilir.

6. Jon ve ejderhalar

Jon ve ejderhalar

Görünen o ki bu sezon Jon Snow dolu bi sezon olacak ve Khaleesi'nin ejderhalarına da dizide hatırı sayılır bir rol düşecek gibi görünüyor. Merakla beklenen yeni bölüm öncesi Akgezenlerle savaşta Jon Snow'a reyiz arkandayız diyoruz.

7. Bonus: Ned Stark

Bonus: Ned Stark

Herkes Jon'un geri dönüşüne sevinirken haksızca katledilen Ned Stark'ın da dönebilme ihtimali var mı sorusu sorulmaya başlandı. İlk sezon kaybettiğimiz Ned Stark geri döner mi bilinmez ama Ned Stark ve onun adalet anlayışını tüm izleyenler özlemiştir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.