OFPOF

Johnny Depp'in Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 7 Unutulmaz Filmi

-
18.0b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Johnny Depp'in Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 7 Unutulmaz Filmi
57.138 izlenme
-

Dünya sinemasında gönüllere taht kurmuş olan Johnny Depp'in mutlaka izlenmesi gereken unutulmaz filmleri.

sinema sevdalıların mutlaka tanıdığı bir oyuncu olan Johnny Depp, sektörde kendisini sevdirmeyi başarmış ve yoğun bir ilgi görmüştür. Oyuncu olarak inanılmaz rollerde yer almıştır. Ancak dünyada adının tanınmasını sağlayan yegane film "Karayip Korsanları" serisidir. Karayip Korsanları filminde oynadığı Jack karakteri ile tüm dünyada tanınmıştır. Eğer boş vaktiniz var ise Johnny Depp'in unutulmaz filmlerini izleyerek vaktinizi değerlendire bilirsiniz. İyi seyirler...

7. 1999 Yapımı "Hayalet Süvari"

1999 Yapımı "Hayalet Süvari"

1799 yılında New York'dan bir olayı araştırmak için Sleepy Hollow köyüne gelen polis müfettişi Ichabod Crane (Johnny Depp)'in şahit olduğu ve çözmeye çalıştığı garip bir olay anlatılıyor. Küçük kasabada insanlar esrarengiz şekilde öldürülmektedir. Yöre halkı cinayetleri yıllar önce kafası kesilerek öldürülen bir süvarinin işlediğine inanmaktadır. Polis Crane buna inanmaz ve Katrina Van Tassel (Christina Ricci) ile beraber katilin peşine düşer.

6. 2010 Yapımı "Turist"

2010 Yapımı "Turist"

Usta oyuncu Angelina Jolie'nin bu filmde Jonny Depp ile oynadığını görüyoruz. Filmin en büyük özelliği seneryosunun inanılmaz iyi yazılmasıdır. Konu olarak birçok filmi ezici galibiyet ile yenebilecek bir yapıt.

5. 2014 Yapımı "Sihirli Orman"

2014 Yapımı "Sihirli Orman"

Müzikal filmleri seviyorsanız bu film tam size göre. Filmde hem fantezi hem de müzikale yer verilirken konusuda bir hayli ilginç gözüküyor. Kötü cadının hüküm sürdüğü ormanda olaylar gerçekleşmektedir. Kötü cadı ile gizemli bir oyuna ne dersiniz?

4. 1990 Yapımı "Makas Eller"

1990 Yapımı "Makas Eller"

Hayal dünyanızın derinliklerinde mucizevi bir karakterin sinema perdesinde dirilişini izleyeceksiniz. Johnny Depp'in canlandırdığı unutulmaz bir karakter. Oyunculuk kariyerindeki bir baş yapıt. film dünyanın en çok gişe yapan ilk yüz listesindede yer almaktadır.

3. 1999 Yapımı "Astronotun Karısı"

1999 Yapımı "Astronotun Karısı"

Diğer bütün filmlere karşı görüş açınızı değiştirecek olan bu film inanılmaz bir oyuncu kadrosu ile harmanlanmış. Johnny Depp bu filmde sarışın bir astronotu oynuyor. Evet filmdeki karısıda sarışın. Bu film sizi düşlerinizdeki hayal dünyasına geri getirecek.

2. 2005 Yapımı "Charlie'nin Çikolata Fabrikası"

2005 Yapımı "Charlie'nin Çikolata Fabrikası"

Filmde Willy Wonka adında fakir bir çocuğu konu alan efsanevi bir filmdir. Willy karlı bir kış gününde mahallesindeki bakkaldan bir çikolata alır. Bu çikolatanın içinde altın bir bilet vardır. Bu bilet kimsenin giremediği Charlie'nin fabrikasına giriş biletidir ve dünyada sadece yedi tane çikolatada bu biletlerden vardır. Willy Wonka'yı biletleri bulan diğer çocuklarla birlikte "Charlie'nin Çikolata Fabrikası"nda inanılmaz bir macera beklemektedir.

1. 2003 - 2006 - 2007 - 2011 Yapımı "Karayip Korsanları" Serisi

2003 - 2006 - 2007 - 2011 Yapımı "Karayip Korsanları" Serisi

Dünyayı kasıp kavuran "Karayip Korsanları" serisi unutulmazların başında yer alır. İzlemeyenler bir ortama girdiğinde dalga konusu bile olabilirler. Bu film ölmeden önce izlemeniz gereken inanılmaz bir sanat eseridir. Herkese iyi seyirler...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.