OFPOF

Jennifer Lawrence'ın Başrolde Olduğu Kitaptan Uyarlanan Film: Red Sparrow

-
280
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jennifer Lawrence'ın Başrolde Olduğu Kitaptan Uyarlanan Film: Red Sparrow
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Jason Matthews'in kitabından uyarlanan filmin başrollerinde Jennifer Lawrence ve Joel Edgerton bulunuyor.

20th Century Fox, yaklaşmakta olan Soğuk Savaş gerilimini ve romantizmi gösterebilmek için Sergi ve Ticaret Enstitüsü'nü kullandı. film, Jason Matthews'in aynı isimli kitabından (Red Sparrow) beyaz perdeye uyarlandı.

Film Konusu

Jennifer Lawrance filmde bacağını kıran bir balerin olarak karşımıza çıkıyor. Dans kariyeri tehlikede olan Lawrence, gizli bir Rus casus ajansı için çalışıyor. Orada Joel Edgerton'a aşık oluyor. Charlotte Rampling ise Jennifer Lawrance'a özel olarak ilgi duyan bir casus şefini canlandırıyor. Film gerilimi ve romantizmi harmanlayacak gibi görünüyor.

Fox film başkan yardımcısı Emma Watts film hakkında, "Jennifer Lawrence ve Joel Edgerton, kedi ve fare gibi bir tanışma yaşıyor ve aşık olmalarıyla birlikte, ilişkilerin gerçek olup olmadığını ve hangi tarafta bulunduklarını kestirmek zorlaşıyor." dedi.

Yönetmen: Açlık Oyunları film serisini yöneten Francis Lawrence bulunuyor. Francis Lawrence ve Jennifer Lawrence'in Açlık Oyunları serisinde birlikte çalıştıkları için bu filmde anlaşmaları hiç zor olmamıştır diye düşünüyoruz. Ayrıca "Ben Efsaneyim" ve "Constantine" gibi sevilen filmlerin yönetmenliğini de Francis Lawrence üstlenmiştir.

Filmin Uyarlandığı Kitabın Kapağı

Jennifer Lawrence'ın Başrolde Olduğu Kitaptan Uyarlanan Film: Red Sparrow-w69rgsrq6f

oyuncu Kadrosu

Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Jeremy Irons, Matthias Schoenaerts, Charlotte Rampling, Ciarán Hinds, Joely Richardson

Tür: Gerilim, Casusluk

Vizyon Tarihi: 10 Kasım 2017

Merakla beklenen filmin fragmanı ve görüntüleri henüz yayınlanmadı. Fakat vizyon tarihinin yaklaşmasıyla, fragman en kısa zamanda yayınlanacaktır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık