OFPOF

James Franco ve Bryan Cranston’lı Why Him? Filmi Ocak Ayında Vizyonda

-
1.1b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
James Franco ve Bryan Cranston’lı Why Him? Filmi Ocak Ayında Vizyonda
940 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İki başarılı oyuncu James Franco ve Bryan Cranston’ı bir araya getiren komedi filmi Why Him? Ocak'ta vizyonda.

Günümüzün en başarılı aktörlerinden biri olan, hangi rolde oynarsa oynasın gönlümüzde Walter White olarak kalacak oyuncu Bryan Cranston ve hem oyunculuğu hem de yönetmenliğiyle zirveye adım adım yaklaşan James Franco‘nun aynı filmde yer alacağıduyulduğundan beri film heyecanla bekleniyor. Hem de bir Komedi filmi! İki başarılı oyuncuyu bir araya getiren Why Him? oyuncu Jonah Hill ve I Love You Man, Zoolander, Meet the Fockers gibi önemli komedi filmlerinin senaristi John Hamburg‘un hikayesinden senaryolaştırıldı. Tabi ki senaryo ekibinde John Hamburg da yer alıyor. James Franco ve Bryan Cranston’a filmde Zoey Deutch, Adam Devine, Megan Mullally gibi isimler eşlik ediyor.

Film Konusu

Ned Fleming (Bryan Cranston) kızı Stephanie'yi çok seven bir babadır. Ancak kızı büyümüş ve kendi hayatını kurma yaşına gelmiştir ve sonunda ailenin, Stephanie'nin erkek arkadaşıyla tanışacağı gün gelir çatar. Ne var ki Laird Mayhew (James Franco) beklediklerinden çok farklı bir karakterdir. İnternet üzerinden kazandığı paralar sayesinde genç yaşta zengin olmuş bu adam, cana yakın ancak laubali tavırlarıyla daha en başta Ned'in nefretini üzerinde toplar. Laird, kısa süre içinde tüm ailenin sevgisini kazanıp Ned'in de rızasını alarak Stephanie ile evleneceğini söylese de Ned, Laird ne yaparsa yapsın onu damat olarak kabullenmemeye kararlıdır.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Bryan Cranston, kalbur üstü Orta Amerikalı bir ailenin babası Ned rolünü üstlenirken, Franco ise Laird adında, genç yaşta internet zengini olan, küfürbaz ve görgü yoksunu bir genci canlandırıyor. Ned Fleming'in kızı Stephanie Fleming rolünü Zoey Deutch, Barb Fleming rolünü ise Megan Mullally canlandırıyor.

Vizyon Tarihi

Amerika'da Aralıkta vizyona girecek film, ülkemizde 13 Ocak'ta vizyona giriyor.

Fragman

https://www.Youtube.com/watch?v=qksQSt8K830


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık