OFPOF

Jackie Chan "Toz Ol" Filmi ile Geri Döndü

-
973
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jackie Chan "Toz Ol" Filmi ile Geri Döndü
995 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bugün vizyona giren Jackie Chan'ın başrol olduğu Skiptrace(Toz Ol) filmine ilginin çok büyük olacağı düşünülüyor.

Filmde; Honk Kong'un en tanınmış dedektifi olan Bennie Chan(Jackie Chan), ortağının öldürmüş olan Victor Wong adındaki bir suç makinesini 10 yıldır aramaktadır. Bennie Chan'in yeğeni olan Bai Shu(Bingbing Fan) bir gün Victor Wong'un elebaşı olduğu bir suç mafyasıyla başını belaya sokar ve her yerde yardım ararken sonunda beklediği yardımı Amerika'nın en büyük kumarbazlarından olan Connor Wats (Johnny Knoxville)'da bulur. Birbirine her konuda tesr düşen bu iki zıt karakter hem bu mafyayı çökertmek isterken hem de  ipucu ararken  bir anda kendilerini Moğolistan'dan Çin'e, Makau'ya ve Hong Kong'a uzanan eğlenceli ve bir o kadar da zorlu maceralara kendilerini atarlar.

Filmin başrollerini Jackie Chan ve Johny Knoxville paylaşıyor. Jackie Chan bir suç çetesini çökertmeye çalışan usta dedektif olan Bennie Chan karakterini canlandırıyor. Yeğeninin bu suç çetesi ile başı belaya girdiği için ise kendine yardım edebilecek tek kişi olan Connor Watts ile tanışıyor. Connor Wats karakterini ise Johny Knoxville canlandırıyor.

Bennie Chan, hayatını Hong Kong'taki bütün suç çetelerini yakalamak için çalışmış usta bir dedektif. Ancak Bennie Chan şu zamana kadar sadece bir çeteyi yakalayamamış o da Victor Wong 'un elebaşılığını yaptığı Hong Kong'un en azılı suç çetesi ve bu çete bir gün çok sevdigi yeğeninin başını belaya sokar ve Bennie Chan bu kez bu suç çetesini çökertmeye yemin etmiştir.

Connor Wats ise Amerika Birleşik Devletleri'nin en kumarbaz adamıdır. Birçok zengin iş adamını bu yolla çoğu kez dolandırmıştır. Ancak en son dolandırdığı kişi iş adamı degil, Dünyanın en büyük mafyalarından birinin mafya babasıdır. Onlardan ne kadar kaçmaya çalışsa da mafya Connor Wats'ı yakalar, tam öldürecekleri sırada Bennie Chan onu kurtarır ve ondan yeğeni için yardım ister. film bu şekilde başlar.

Film İle İlgili Bazı Bilgiler

Vizyon Tarihi: 9 Eylül 2016

Yapımı: 2016 - HongKong ,  Çin ,  ABD

Tür: Aksiyon ,  Komedi

Süre: 107 Dakika

Yönetmen: Renny Harlin

Oyuncular: Jackie Chan ,  Johnny Knoxville ,  Bingbing Fan ,  Eric Tsang ,  Eve Torres

Senaryo: Jackie Chan ,  Brian Gatewood ,  Jay Longino , Alessandro Tanaka

Yapımcı: Jackie Chan ,  David Gerson

Filmin Fragmanı


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.