OFPOF

J. K. Rowling'in Aynı Adlı Kitabından Esinlenilerek Çekilen Film: "Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları"

-
408
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
J. K. Rowling'in Aynı Adlı Kitabından Esinlenilerek Çekilen Film: "Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları"
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

J. K. Rowling'in aynı adlı kitabından esinlenilerek çekilen 2016 yapımı Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filminin devamıdır.

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları (İngilizce: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald), 2018'de vizyona girecek olan fantezi drama türündeki ABD-Birleşik Krallık filmi. J. K. Rowling'in aynı adlı kitabından esinlenilerek çekilen 2016 yapımı Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filminin devamıdır. David Yates tarafından yönetilen ve senaryosu Rowling tarafından yazılan filmin oyuncu kadrosunda Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Johnny Depp, Jude Law, Zoë Kravitz ve Callum Turner yer almaktadır. Temmuz 2017'de çekimleri İngiltere'de başlayan film 16 Kasım 2018'de 2D, 3D ve IMAX 3D fotmatlarında yayımlanacak. Filmin çekimleri 3 Temmuz 2017'de, Warner Bros.'un Leavesden, İngiltere'deki stüdyosunda başladı. Filmin müziklerinin ilk filmin de müziklerini yapan James Newton Howard tarafından besteleneceği Kasım 2016'da doğrulandı.

Film Afişi

J. K. Rowling'in Aynı Adlı Kitabından Esinlenilerek Çekilen Film:

Film Konusu

1927 yılında, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmindeki olayların üzerinden birkaç ay geçmişken Gellert Grindelwald hapisten kaçar ve büyücüleri büyü yeteneği olmayan her şeyin üstüne çıkarmak için yandaş toplamaya başlar. Onu durdurabilecek tek kişi, bir zamanlar en yakın arkadaşı olarak gördüğü büyücü Albus Dumbledore'dur. Ancak Dumbledore'un, daha önce Grindelwald'a engel olan eski öğrencisi Newt Scamander'dan yardım alması gerekecektir. Bu macera Newt ile Amerikalı dostları Tina, Queenie ve Jacob'ı yeniden bir araya getirir fakat Newt'un görevi, giderek tehlikeli ve bölünmüş bir hâl alan büyücülük dünyasında yeni tehlikelerle karşılaşacak olan dostlarının bağlılıklarını test edecektir.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Eddie Redmayne; Newt Scamander rolünde, Katherine Waterston; Porpentina "Tina" Goldstein rolünde, Dan Fogler; Jacob Kowalski rolünde, Alison Sudol; Queenie Goldstein rolünde, Ezra Miller; Credence Barebone rolünde, Johnny Depp; Gellert Grindelwald rolünde, Jude Law; Albus Dumbledore rolünde, Zoë Kravitz; Leta Lestrange rolünde, Callum Turner; Theseus Scamander rolünde, Ólafur Darri Ólafsson; Skender rolünde, Ingvar Eggert Sigurdsson; Grimmson rolünde, William Nadylam; Yusuf Kama rolünde ve Kevin Guthrie ise Mr. Abernathy rolünde yer alıyor.

Vizyon Tarihi

16 Kasım 2018

Filmin fragmanı henüz yayınlanmadı fakat İlk Bakış videosu yayınlandı.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık