OFPOF

İzleyince Döne Döne Gülme Garantisi Vaad Eden 8 Yeni Dönem Türk Filmi

-
2.5b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzleyince Döne Döne Gülme Garantisi Vaad Eden 8 Yeni Dönem Türk Filmi
4.569 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İzlerken gülmekten karnınıza ağrılar girecek son dönem Türk Filmlerini sizler için derledik.

1. Ali Baba ve 7 Cüceler (2015)

Ali Baba ve 7 Cüceler (2015)
Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği filmde Cem Yılmaz, Çetin Altay, Zafer Algöz ve Irina Ivkina başrollerde yer almaktadır. Fuar için Avrupa'ya giden bir türk işadamı ile Avrupa'da yaşayan zengin bir iş adamını canlandırdan Cem Yılmaz'ın her iki karakteri de hakkıyla oynadığı ve bu iki iş adamının başından geçen trajik olayların olabilecek en komik dille anlatıldığı süper komik bir film.

2. Düğün Dernek 2: Sünnet (2015)

Düğün Dernek 2: Sünnet (2015)
Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği filmde başrollerde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut ve Şinasi Yurtsever yer almaktadır. Oğlu Avrupa'lı bir kadınla evlenince, turununun sünnet ettirilmeyeceğini anlayan İsmail, torununu kendi yöntemleri ile gizlice sünnet ettirmek ister. Ve kaçınılmaz olan trajikomik olaylar başlar...

3. OHA: Oflu Hoca'yı Aramak (2015)

OHA: Oflu Hoca'yı Aramak (2015)
Levent Soyarslan'ın yönetmenliğini yaptığı filmde başrollerde Uğur Akkuş, Taies Farzan ve Yaşar Kalyoncu yer almaktadır. Karadenizli bir iş adamının (Ali Baltaoglu), Doğu Karadeniz’i dağ turizmine açmak istemesi ve bunun için mega bir inşaat projesine girişmesini efsane komik bir dille anlatmaktadır.

4. Mazlum Kuzey (2015)

Mazlum Kuzey (2015)
Ali Adnan Özgür'ün yönettiği filmin başrol oyuncuları: Önder Açıkbaş, Turan Selçuk Yerlikaya, Seçil Buket Akıncı ve Dilberay. Esenler'de yaşayan ve müzikten anlamamasına rağmen pavyonlarda şarkı söyleyen Mazlum'un her gece 90'larda yaptırdığı kendi afişiyle mekana gelmesi, sahne arkasından kendi anonsunu kendisinin yapması, aslında özünde oldukça naif bir kişiliğe sahip olmasına rağmen dışarıdan kurnaz, çapkın ve fevri biri gibi görünmesini büyük bir Komedi çerçevesinde anlatan mükemmel bir film.

5. Çalsın Sazlar (2015)

Çalsın Sazlar (2015)
Nesli Çölgeçen'in yönetmenliğini yaptığı romantik Komedi türündeki bu filmde, başrollerde Belçim Bilgin, Engin Hepileri, Caner Cindoruk, Can Kolukısa, Devrim Yakut, Serhat Özcan, deniz Özerman ve Nil Günal yer almaktadır. İki yakın arkadaşın aynı kıza aşık olmasını ve trajik hayatları etrafında dönen komik olayları anlatmaktadır.

6. Mandıra Filozofu: İstanbul (2015)

Mandıra Filozofu: İstanbul (2015)
Birol Güven ve Müfit Can Saçıntı'nın yazıp, Müfit Can Saçıntı'nın yönettiği filmde Bodrum’un Çökertme köyünden çıkıp İstanbul'a gelen Mustafali'nin modern dünya ile hesaplaşması sürecini komik bir dille anlatmaktadır.

7. Hayalet Dayı (2015)

Hayalet Dayı (2015)
Ali Yorgancıoğlu'nun yönettiği ve Settar Tanrıöğen, Ozan Özcan, Caner Özyurtlu ve Ülkü Duru'nun başrollerde yer aldığı filmde başlarını sokacak bir ev arayan Ozan ve Caner'in istedikleri evi bulduktan sonra, evin bilmedikleri bazı gerçekleri ile tanışmalarını komik olaylar çerçevesinde işlemektedir.

8. Sebahat & Melahat (2015)

Sebahat & Melahat (2015)
Hasan Kalender'in yönettiği ve Seymen Aydın, Adem Yılmaz, deniz Oral ve Mehmet Ulusoy'un başrollerde yer aldığı filmde, Karadenizli iki kadının çapkınlık yaptığını duydukları kocalarını aramak için İstanbul’a gelmelerinden sonra gelişen eğlenceli olayları konu almaktadır.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.