OFPOF

İzleyenlerin Hapsolduğu 7 Yabancı Dizi

-
910
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzleyenlerin Hapsolduğu 7 Yabancı Dizi
280 izlenme
Ofpofer
-

Genelde bu dizileri izleyenlerin canı gönülden tavsiye ettikleri tecrübeyle sabittir...

Çoğumuz okuyan, araştıran, çevresi olan kişileriz ve muhabbetlerimizde elbette yabancı Dizi konusu geçmiştir ve çoğunda hayran kalınan ve tek solukta izlenilecek diziler olarak bunlar görülmüştür.

7. Breaking Bad

Breaking Bad

Breaking Bad tüm zamanların en başarılı televizyon dizilerinden bir tanesi olarak kabul görür. Dizinin final bölümü ABD televizyonlarında kablolu yayınlarda en fazla seyredilenler arasına girmiştir. Yapım 16 Emmy Ödülü, 8 Satellite Ödülü, 2 Altın Küre Ödülü, 2 Peabody Ödülü olmak üzere pek çok ödül kazanmıştır. Başrol oyuncusu Bryan Cranston Emmy ödüllerinde dört kez drama dalında en iyi aktör ödülüne layık görülmüştür. 2013 yılında Breaking Bad tüm zamanların en yüksek reyting alan dizisi olma unvanı ile Guinness dünya Rekorları kitabına girmiştir.

6. OZ

OZ

Oswald State Correctional Facility adlı bir Amerikan hapishanesinde geçen olayları anlatıyor. Neo Nazilerin, Afrika kökenli Amerikalılar'ın, motorcuların, Sicilya mafyasının, Müslümanların, İrlandalıların, Latinlerin ve diğerlerinin etrafında dönen bu dizide olaylar durmak bilmiyor ve pek çok izleyen kişi hayranlıklarını dile getiriyor...

5. Mr.Robot

Mr.Robot

Büyük bir patlama yaşayan Mr. Robot dizisi ilk sezonuyla büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Artık fsociety maskeleri yapılıp satılmaya başladı. 2 Eylülde yayınlanan son bölümüyle ilk sezonunu bitirdi Mr. Robot.Haziran ayının başlarında 2. sezonun başlaması bekleniyor...

4. Shameless

Shameless

İlginç konusu ve oyuncu kadrosu ile sürekli olarak merakla izlenmeyi hak eden Dizi Shameless 6. Sezonu kapatmış durumda. Tam 5 senelik serüvende 6 sezon oynayan dizi son izleyicisini her zaman memnun etmeyi başardı diyebiliriz.7. Sezonu 5 – 15 Ocak 2017 tarihinde vizyona gireceği düşünülen dizinin yeni sezonundaki konusu da bir hayli merak uyandırıcı. Daha bir çok sezonda izleyicisini sevindirecek olan dizi uzun soluklu bir dizi olmaya devam ediyor diyebiliriz.

3. Sons Of Anarchy

Sons Of Anarchy

7 sezon süren, aşırı sağlam Fx dizisidir. Bugüne kadar duyduğumuz en sağlam soundtracklere sahip olan dizidir kendileri. Yönetmen, senarist ve dizideki otto karakteri bizzat Kurt Sutter'dır. Dizi bir motosiklet çetesinin gelgitler ve aşırı şiddet ile dolu hayatını anlatmaktadır. Tüm abiler cool, tüm kadınlar güçlü, mücadeleci ve çekicidir. 

2. Vikings

Vikings

Dizi adından da anlaşılacağı gibi Vikingleri ve onların tarihini anlatan bir dizi olması açısından önemlidir. Bu konulara meraklı olanların severek ve keyifle izleyeceği bir dizi haline gelmiştir. Vikingler yaşamlarının büyük bir kısmını denizlerde geçirmiş olan savaşçı ve tüccar olan İskandinavyalı bir kavimdir. Vikings dizisi de bu kavmin yaşamını, yaptıklarını, başlarından geçen olayları konu almaktadır. Dizideki olaylar 8.yy-11.yy arasında geçmektedir. Anlatılan hikâyeler gerçek yaşama ve o dönemlerdeki yaşamış gerçek karakterlere dayanmaktadır. Gerçeklik bakımından önemli bir dizidir.

1. Game Of Thrones

Game Of Thrones

Bu diziyi ne tanıtmaya ne de kelimeler sarf etmeye gerek var. Listenin 1.si gelmiş geçmiş en iyi dizilerden bir tanesi izlemeyen varsa direk açıp izlemeye başlasın.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.