OFPOF

İzlerken iştahınızı kabartan filmler

-
151
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzlerken iştahınızı kabartan filmler
1.111 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sinemanın büyüleyici atmosferiyle, nefis yemek ve tatlılar bir araya gelirse ne olur? İştah patlamasına hazır olun!

Şimdiden uyaralım

Evet... Sakin olun ve elinizdeki patlamış mısır paketini yavaşça yere bırakın. Birazdan film izleme alışkanlıklarınız kökten değişebilir. Kurgunun muhtelif yerlerine eklenen lezzet takviyesiyle tadı damağınızda kalacak filmleri derledik. Hepimizin selameti açısından, yazımızı tok karnına okumanız önemle rica olunur.

Chocolat

İzlerken iştahınızı kabartan filmler-1

Başrollerini Juliette Binoche ve Johnny Depp'in paylaştığı film izleyiciyi; romantik, eğlenceli ve lezzetli bir atmosferin içine alıyor. Güzelliklerle dolu filmin sonunda burnunuza buram buram çikolata kokusu gelebilir, hatta film müzikleri sizi itinayla aşık olmaya sevk edebilir. Ha unutmadan, mutlaka sıcak çikolata eşliğinde izlenmeli.

Julie & Julia

İzlerken iştahınızı kabartan filmler-2

yemek yapmayı sevenlerin bayılarak izleyeceği filmin başrollerinde Amy Adams ve Merly Streep yer alıyor. Film bitiminde kendinizi mutfakta bulabilirsiniz. Hatta tereyağı aşkınızın depreşmesi de olası. Alın bu da bonus: "Ekmeğimin üzerindeki tereyağı gibisin."

Tortilla Soup

İzlerken iştahınızı kabartan filmler-3

Sıradaki film çocukluğunun pazar yemeklerini özleyenler için gelsin. Filmdeki sıcacık aile ilişkileriyle kalbiniz ısınırken, karnınızsa zil çalacak.

Babette's Feast

İzlerken iştahınızı kabartan filmler-4

Küçük bir kasabada yaşayan ve son derece sıradan insanların, yalnızca güzel bir yemekle mutluluk sarhoşu oldukları film. Sahi, yemek yapmak sanat mıdır?

Ratatouille

İzlerken iştahınızı kabartan filmler-5

animasyon severlerin bayılarak izleyeceği film, mutfağa keyifle girmenizi sağlıyor. İzledikten sonra "Keşke benim mutfağımda da böyle şirin ve hamarat bir farecik bulunsa" diyebilirsiniz, bizden söylemesi. Ana fikirse şöyle: "Herkes yemek yapabilir". O halde ne duruyorsunuz haydi mutfağa!


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık