OFPOF

İzlerken Büyük Keyif Alacağınız Müzik Temalı Birbirinden Güzel 11 Film

-
802
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzlerken Büyük Keyif Alacağınız Müzik Temalı Birbirinden Güzel 11 Film
700 izlenme
Ofpofer
-

Müzisyenlerin hayatını ya da müzisyen olma isteğini anlatan birbirinden güzel 11 filmi sizin için seçtik.

İzlerken keyif alacağınız, kimi zaman hüzünlenip kimi zaman neşeleneceğiniz, karakterler ile aranızda bir bağ oluşacak birbirinden güzel filmleri sizin için bir araya getirdik. İzlemedikleriniz varsa mutlaka izlemelisiniz. Pişman olmazsınız.

1. Whiplash

Whiplash

IMDb: 8,5

Küçük yaşlardan itibaren bateri çalmak isteyen Andrew, işinde tam bir profesyonel olmak ister. Terence Fletcher'ın dikkati çekmesi üzerine olaylar başlar ve film inanılmaz eğlenceli bir hale gelir. 

2. August Rush - Kalbini Dinle

August Rush - Kalbini Dinle

IMDb: 7,5

Evan'ın içindeki yeteneği keşfetmesini ve ailesini bulmasını konu alan film, izlerken keyif alacağınız bir yapım. 

3. Begin Again - Yeniden Başlamak

Begin Again - Yeniden Başlamak

IMDb: 7,5

Gretta şans eseri tanıştığı bir yapımcı sayesinde hem kendi hayatını hem de işleri batmış yapımcının hayatını yeniden kurtarır. eğlenceli ve keyifli bu filmi izlemelisiniz.

4. Once - Bir Zamanlar

Once - Bir Zamanlar

IMDb: 7,9

Toplumun dışında kalmış iki gencin aşk hikayesini anlatan filmde aşk dolu besteleri, birbirinden güzel şarkıları ve hüzünlü bir serüveni seyredebilirsiniz.

5. The Broken Circle Breakdown - Kırık Çember

The Broken Circle Breakdown - Kırık Çember

IMDb: 7,8

Elisa ve Didier birbirlerine aşık iki gençtir. Birçok farklılığa rağmen birlikte olurlar ancak minik kızları hastalandığında hayatı ve birbirlerini sorgulamaya başlarlar. Hüzün dolu bu filmi mutlaka izmelisiniz. Tavsiyemizdir.

6. Walk the Line - Sınırları Aşmak

Walk the Line - Sınırları Aşmak

IMDb: 7,9

Country müzik efsanesi Johnny Cash'in hayatının anlatıldığı filmde; aşkı, sevgiyi, müzik tutkusunu ve azmi bir arada görebilirsiniz. 

7. The Blues Brother - Cazcı Kardeşler

The Blues Brother - Cazcı Kardeşler

IMDb: 7,9

Jake Blues, hapisten çıktıktan sonra kardeşi ile birlikte çocuklarının geçtiği evi ziyarete gider. Ancak ev satılmak üzeredir. Bunun üzerine bir albüm yapıp yardım etmek isterler ve olaylar gelişir. eğlenceli ve keyifli bir film daha. 

8. The School of Rock - Hababam Rock

The School of Rock - Hababam Rock

IMDb: 7,1

Dewey Finn, tüm hayatını rock müziğe adamış bir insandır. Ancak kurduğu gruptan bir şekilde atılır ve bir de üstüne borç batağına sürüklenir. Kendini bir okulda müzik öğretmeni olarak bulur ve gelecek olan yarışmaya girmeyi planlar. 

9. Cadillac Records

Cadillac Records

IMDb: 7,0

Amerika'nın müzik efsanelerin hikayelerinin anlatıldığı, sex, rock'n roll, alkol ve müziğin bir arada geçtiği bir film. Hızlı ve eğlenceli bir yapım.

10. Shine

Shine

IMDb: 7,7

Avustralyalı müzisyen David Helfgott'un hayatını konu alan filmde; babasının baskısı yüzünden evinden uzaklaşan David'in harika piano yeteneğini ve yıllar sonra babasını tekrar arama isteğini göreceksiniz. 

11. İstanbul Hatırası: Köprüyü Geçmek

İstanbul Hatırası: Köprüyü Geçmek

IMDb: 7,8

Alexander Hacke adında bir müzisyen hiç Türkçe bilmediği halde İstanbul'a gelir ve burada Selim Sesler ile tanışır. Artık aralarındaki bağı müzik ile sağlayacaklardır ve onların bu serüveni birbirinden güzel İstanbul şarkılarının doğmasına sebep olacaktır. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.