OFPOF

İzlenmesi Gereken Korku Filmleri

-
33.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzlenmesi Gereken Korku Filmleri
54.138 izlenme
Ofpofer
-

Korku severlerin mutlaka izlemesi gereken, benim de çok etkilendiğim filmler!

korku filmi izlemeyi ve korku hikayeleri okumayı çok seven biri olarak, hikayesi birbirine benzer yüzlerce korku filmi izledim. İzlediğim bu filmlerin içerisinde en etkisinde kaldığım ve beğenmiş olduğum filmleri sizlerle paylaşmak istiyorum, mutlaka arşivinizde olmalılar.

1. House of Wax

House of Wax

Konu, bir grup gencin birlikte kamp yapmaya karar vermesiyle başlıyor. Arabalarının bir parçası gece esrarengiz bir şekilde kaybolunca en yakın kasabaya inerler ve bir balmumu müzesi ile karşılaşırlar. İşte olaylar bundan sonra gelişir.

2. The Visit

The Visit

Son zamanlarda çıkmış en iyi gerilim filmlerinden olduğunu söyleyebilirim kesinlikle. Ailesinden genç yaşta ayrılmış ve uzun süredir konuşmayan bir annenin çocuklarını büyük anne ve babasının yanına göndermesiyle başlar. Fakat büyük anne ve baba, torunlarını bekledikleri şekilde ağırlayacaklar mıdır acaba?

3. All Hallow's Eve

All Hallow's Eve

Açıkcası filmi izlerken aşırı gerginlik ve rahatsızlık hissi duydum. film başlarda çok komik gibi gözükse de pek sıkıcı gelse de sonradan muhteşem bir hale dönüşüyor. Kesinlikle izlemenizi öneririm! Burda tam bir olay yok aslında birden fazla olay var, 
cadılar bayramında iki kardeş şekerler toplar. Bu şeker torbalarının birinden bir kaset çıkar. Dadıları izlemelerine izin vermese de izlenmeye başlar. Kaset ürkütücü videolarla doludur, belki de her şey bir filmden ibaret değildir?

4. Dead Silence

Dead Silence

Açıkcası çok karanlık bir ortamda geçmesi beni sıktı ama onun dışında kesinlikle kaliteli filmlerden biri. Gerçi fazla bilindik olduğunu düşünüyorum herkes görmüştür. Konusu ise Mary Shaw adlı bir kukla sanatçısının bir aileye duyduğu kin ve ölümünden sonraki intikamını anlatıyor. Ani sahneleriyle korkuyu hissedeceksiniz!

5. El Orfanato

El Orfanato

Filmin anafikri karışık olduğu için dikkatli izlemeniz gerekiyor, dram barındıran hoş bir film. Çok fazla konusunu aktarmayacağım çünkü birbiriyle bağlantılı şeyler. Spoiler vermiş olurum. Konu kısaca yetimhanede büyüyen bir kadın ve onun yetimhaneden evlatlık aldığı oğlu ve oğlunun ölülerle konuşma yeteneğini anlatıyor diyelim.

6. The Ward

The Ward

John Carpenter tarafından yapılmış yine harika bir gerilim baş yapıt! Konu şizofreni hastası bir kız olan Kristen'in koğuşa yatırıldıktan sonra yaşadığı tuhaf olayları, gördüğü yaratıkları ve kaçma çabasını anlatıyor.

7. Pinkstylist! :D

Hayır hayır korku filmi değil. Daha önce de paylaşmıştım zaten, hazır Dead Silence filmini paylaşmışken izleyin de eğlenin.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.