OFPOF

İzlenmesi Gereken 5 Christopher Nolan Filmi

-
1.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzlenmesi Gereken 5 Christopher Nolan Filmi
1.545 izlenme
Ofpofer
-

Christopher Nolan'ın Yazdığı ve Yönettiği Muhteşem Filmler...

1. Inception-Başlangıç

Inception-Başlangıç
Christopher Nolan'ın yazdığı ve yönettiği Başlangıç filmi 2010 yapımlıdır. bilim kurgu alanındaki yaptığı filmlerle tanınan Christopher Nolan Başlangıç filminde de aynı şekilde bir kez daha başarısını kanıtlamış.  Başlangıç filmi yayınlandıktan kısa bir süre sonra son 25 yılın en iyi filmleri arasında gözterilmektedir. 

2. Interstellar-Yıldızlar Arası

Interstellar-Yıldızlar Arası
Hayatını mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçiren ve gayet fazla teknik bilgisi olan Cooper'ın geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen ve karşına çıkan bir fırsatla hem insanlık için önemli hemde kendisi için önemli olan bir karar almaıs gerekir. Hem izafiyet teorisi hemde soluncan delikleri konusundan ilham alınan film gerçekten izlenemesi gereken ve merak uyandıran bir  Christopher Nolan filmi. 

3. Momento-Akıl Defteri

Momento-Akıl Defteri
Christopher Nolan tarafından yazılan ve yönetilen Akıl Defteri özgün adıyla Momento filmi psikolojik gerilim filmidir.  Tüm zamanların en iyi filmleri arasında gösteriken filmlerden biridir.  Ayrıca İMDB puanı olarak 8.5 gibi yüksek bir puana sahiptir. Başrol karakterimizin sürekli yaşadığı hafıza kayıplarıyla ve ne yaptığını kiminle konuştuğunu anımsayamadığınız ama izledikçe kurguyu anladığınızı farkettiğinz çok harika, izlenmesi gereken bir Christopher Nolan filmi.

4. The Dark Knight-Kara Şövalye

The Dark Knight-Kara Şövalye
Christopher Nolan'ın yönettiği Batman'dan uyarlanan 2005 yapımlı Batman Başlıyor'un devamı niteliğinde olan seri bir filmdir. Christopher Nolan fantastik ve bilim kurgu alanında uyarlamalarıyla muhteşem bir yönetmen ve senaristtir. Kesinlikle baştan sona izlenmesi gereken muhteşem bir film

5. The Prestige-Prestij

The Prestige-Prestij
Kurgu, konu, oyuncular herşey şahane. IMDb puanı 8.5 olan film gelmiş geçmiş en iyi filmler arasın da gösterilmektedir.Christopher Nolan'ın genellikle bütün filmlerinde kullandığı filmin içerisindeki son sahnelerden en can alıcı noktasını filmin başında gösterip daha fazla merak uyandırarak ve kafa karıştırarak sizin filme odaklanmanızı ve hayranlıkla filmi izlemenizi sağlıyor. Prestij filmindede aynı şekilde tüm merak ve dikkatinizle filme hayran kalacaksınız. Ayrıca gizemli bir film olan Prestij sizi tekrar tekrar izlemeye teşvik ediyor. Christopher Nolan  Kesinlikle izlenmesi gereken en iyi filmlerinden biride Prestij'dir

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.