OFPOF

İzlenmesi Gereken 10 Kore Dizisi

-
2.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzlenmesi Gereken 10 Kore Dizisi
1.932 izlenme
Ofpofer
-

Türkiye de en çok izlenen dram ve romantik komedi tarzında ki G.Kore dizileri.

1. Rain Love

Rain Love

İki zamanda geçen hikaye iki farklı kuşağı anlatmaktadır. Biri 70'lerde geçen zaman birde günümüzde geçen zaman. Hikayesi; bu iki farlı kuşağın hayatlarını, yaşayışlarını özelliklede aşklarını mükemmel bir senaryo ile bizlere anlatmaktadır.

2. Man From The Stars

Man From The Stars

dünya'ya arştırma için gelen bir uzaylının dünyamızdaki hallerini ve aşık olma sürecini anlatan harika bir romantik Dizi.

3. Playfull Kiss

Playfull Kiss

Romantik Komedi tarzındaki dizide Ha Ni'nin aşkına sahip çıkışı ve aşkı için her türlü zorluğa karşı yılmadan mücadele etmesini bazen komik bazende duygusal bir biçimde anlatam bir yapıt.

4. I am Sorry Love You

I am Sorry Love You

Yetim bir şekilde sokaklarda büyümüş adamın birde sevgilisinden yediği aldatılma duygusu ile annesini aramaya çıktığı yolculukta aşkını bulması ve ölümcül bir hastalığa yakalanmasını anlatan ve ağlatan bir Dizi.

5. It's Okay, That's Love

It's Okay, That's Love

Şizofreni bir yazarın yıllardır süren psikolojik travması, ailesi ile olan ilişkileri ve aşkı buluşu üzerine geçen dramatik bir Dizi.

6. You Are Beautiful

You Are Beautiful

Bir müzik grubuna katılan ama gelmeyen bir adamın yerine kız kardeşinin geçmesi ve grup içindeki ilişkileri hayatları anlatan güzüel bir yapım.

7. Beautiful man

Beautiful man

Tamamen yakışıklılığı ile geçinen bir adamın doğru buluşu ve gerçek aşkın ne olduğunu anlamasına yönelik düşündüren bir Dizi.

8. Pinocchio

Pinocchio

Yalan söyleyemeyen bir haber muhabirinin işini, hayatını ve annesini bulmak isterkenkarşılaştığı gerçekleri  anlatan güzel bir Dizi.

9. Dream High

Dream High

Öğrencilerin sanat ve eğlence okulunda, olay ve kavgalarının diğer yüzünü hayatlarını ve hayallerini anlatan mükemmel bir gençlik dizisidir.

10. 49 Days

49 Days

Duygu yüklü bir Dizi. Hayatını kaybeden bir kadının hayatını tekrar kazanmak için başka bir kadının ruhuna geçişi ve başka insanlarla karşılaşması üzerine kurulan bir dizi.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.