OFPOF

İzlemesi Bir O Kadar Zor En Vahşi 10 Film Vol. 2

-
1.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzlemesi Bir O Kadar Zor En Vahşi 10 Film Vol. 2
594 izlenme
Ofpofer
-

Seriye devam niteliğinde en rahatsız edici filmleri sizin için derlemeye devam ediyoruz.

Bu filmlerde diğerleri gibi oldukça rahatsız edici ve hatta bazıları sinema tarihine adım atamadan kaldırılmışlar. Gelin şimdi beraber bakalım.

1. Deccal Antichrist

Deccal Antichrist

Çocuklarını kaybeden bir çiftin orman kulübesinde yaşadıklarını konu olarak ele alıyor. Bazılarına göre sebepsiz ve gereksiz bir film gibi dururken, bazıları için tam bir baş yapıt. Daha çok korku değilde psikolojik etmenler içeren film benim içinde bir baş yapıt.

2. Hotel Serisi

Hotel Serisi

Birkaç üniversite mezunu gençlerin Avrupa gezileri sırasında başlarına gelen acı verici olayları ele alıyor. Biraz fazla işkence ve bundan haz alma içgüdücü yüksek insanlar bulunsada, film bence bir baş yapıt. Bazı kaynaklar ise Hunter adlı bir grubunun hala gerçek hayatta var olup bu şekilde işkencelerde bulunduğunu söylüyor. Özelliklede Çek Cumhuriyeti sınırları içerisinde. 

3. İçerde

İçerde

Bol kanlı bu Fransız filmi insanların hayatta kalma ve intikam içgüdüsü ile nasıl vahşi canlılara dönüşebileceğini anlatıyor. Sıradan bir insanın bile içinde bir canavar büyüdüğünü gözler önüne seriyor. 

4. Soldaki Son Ev

Soldaki Son Ev

Diğer adı'da Kanlı Tecavüz olan bu filmde bir grup katil tarafından yolları kesilen kızların bütün bir gece işkence ve hertürlü şiddete maruz kalarak nasıl öldürüldüğü anlatılmaktadır. Kızları öldürdükten sonra kaçarken bir eve sığınan katiller kendileri içinde sonun başlanğıcı geldiklerinden habersizdirler. Sığındıkları ev öldürdükleri kızları aileleridir. 

5. Nemfomanyak

Nemfomanyak

dünya sinemasında çok büyük tartışmalar yaratan bu film, bir kadının bitmek bilmeyen cinsel istek arzusunu anlatıyor. Bazen şiddet bazen haz duyan karakterin bu arzuya yenik düşmesini ve neler yapabileceğini gösteriyor. Ben bu filmi izlerken açıkcası sonlara doğru ağlar gibi olmuştum. Ciddi anlamda rahatsız etmişti. 

6. İşkence Odası

İşkence Odası

Yetimhanede büyüyen bir genç kızın çeşitli işkenceler görerek nasıl Nirvana'ya ulaşacağı gösteriliyor. Örgüt tarafından kaçırılan genç kız ölümden sonra neler yaşanabileceğini görüyor ve film son buluyor. Sebepsiz yere işkence sahneleri içeren ve insanların kendı ırkını bile çeşitli deneylere kurban edebileceğini anlatan bu Fransız filmi oldukça rahatsız edici. Filme kendinizi odaklar ve izlerseniz ciddi anlamda neler olduğunu anlamıyor sadece işkencelerin sebebini sorguluyorsunuz. 

7. Hilkat Garibeleri

Hilkat Garibeleri

30 sene yasaklı kalmış bu filmde,  gerçekten fiziksel deformasyonları olan insanlar kullanılmış. Hiçbir oyuncuda makyaj bulunmuyor. Bu deformasyonlar insanları o kadar çok korkutmuş olacakki bazı sinema severler çığlık atarak salonu terk etmişler. Filmin siyah beyaz olmasıda ayrı bir hava katıyor. Ciddi anlamda daha çok etkileniyorsunuz. 

8. Gece ve Sis

Gece ve Sis

İnsanlığın ne derece korkutucu olabileceğinin kanıtı niteliğinde bir belgesel filmi. Nazilerin yaptığı soykırımın içler açısı görüntülerini anlatan bu filmde, yaşanan bütün olaylar gerçek. Ben izlediğimde ciddi anlamda ağladım. Fazlasıyla rahatsız edici bir film

9. Ölümle Yüzyüze Gelmek

Ölümle Yüzyüze Gelmek

Bu filmi izledikten sonra hayat güzelmidir sorusuna hayır cevabını verebilirsiniz. 43 ülkede yasaklanmış olan bu film oldukça dehşet verici sahnelere sahip. Hayvanlara karşı yapılan zulümleride ele alan film, çekim basitliği ilede insanı rahatsız ediyor. 

10. Çarpışma

Çarpışma

Cronenberg sineması denilince akla ilk gelen iki unsur: Şiddet ve cinselliktir. Crash' de yönetmenin kendine has tarzını üst seviyelerde hissettirebilen yapımlardan biri olarak öne çıkmış bir film. Bir Sırp Filmi gibi olmasada rahatsızlık verme açısından bu filmde bir başyapıt.
 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.