OFPOF

İzlemediğinize Pişman Olacağınız 10 Yabancı Dizi

-
48.7b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzlemediğinize Pişman Olacağınız 10 Yabancı Dizi
47.804 izlenme
Ofpofer
-

Eğer izlemediyseniz bir an önce başlamınızda fayda var...

1. Lost

Lost
Bir yolcu uçağının kaza yapması sonucu Güney Pasifik'te bir adaya düşen yolcuların hayatını konu alan kafa kurcalayan ve merak uyandıran efsane bir Dizi. İzlemeye başladığınızda hep bir sonraki bölüme izleme isteğiyle bütün bölümleri bir çırpıda izleyeceksiniz.

2. Banshee

Banshee
Banshee dizisinin konusu aksiyon, dram, suç içeren güzel oyunculukların var olduğu efsane bir Dizi. Lucas Hood 15 yılını hapiste geçirmiş bir olarak filmin hikayesi başlıyor ve Banshee kasabasına düşen Lucas Hood'un hapisten çıktığı anda başına yine bir iş açılıyor. Gittiği bir barda öldürelen kasabaya yeni göreve atanan bir şerifin yerine geçiyor. Dizi hem kurgu hem konu olarak muhteşem bir dizi.

3. Fringe

Fringe
Amerikan bir bilim kurgu dizisi olan Fringe, FBI'ın bir kolu olan Boston, Massachusetts merkezli Fringe bölümü ankatıkmaktadır. Hem kurgu hemde konusuyla sizi uzun süre ekran başına kitleyebilecek bir Dizi.

4. Game Of Thrones

Game Of Thrones
Game of Thrones, Taht Oyunları Dizi fantastik bir dizi olmakla beraber hem oyuncuları hem kurgusu ile büyük bir dikkat çekmetedir. Yazların onlarca yıl kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyarda yaşamlar sürmektedir. İzlenmesi gereken muhteşem bir dizi.

5. Spartacus

Spartacus
Tarihsel bir olayı konu alan Amerkan yapımı muhteşem bir dizidir. Dizi tarihsel bir karakter olan Trakyalı asker Spartacus'ün köle olmasını ve bir gladyatöre dönüşümü anlatmaktadır. Eğer izlemediyseniz bir an önce başlamalısınız.

6. Gotham

Gotham
Batmanın şehri olarak bildiğimiz Gotham'ın Batman'den öncesini anlatan bir dizidir. Bruce'un Batmana dönüşümünün çok güzel anlatıldığı ve izlenmesi gereken çok harika bir Dizi.

7. Sons Of Anarchy

Sons Of Anarchy
Suç ve Drama içerikli konusu ve filmdeki müzikleriyle dikkat çeken izlenmeye değer muhteşem dizilerden biride Sons Of Anarchy'dir.

8. Orphan Black

Orphan Black
Kanada yapımlı bir bilim kurgu dizisidir. Başrol oyuncusu Tatiana Maslany, klon olduklarını öğrendikleri bir kaç kişiyi canlandırmaktadır. Bilim kurgu severlerdenseniz kesinlikle kaçırmamanız gereken bir Dizi.

9. TrueBlood

TrueBlood
ABD yapımı fantastik dram türünde bir dizidir. Güney Vampirleri Serisi olarak adlandırılan kitap serisi temel alınmaktadır. Bon Temps isimli bir kasabada vampirler ve insanların birlikte yaşamasını ve aralarındaki etkileşimin anlatıldığı bir dizidir. Bu tür dizilerden hoşlananlar için izlenmesi gereken harika bir Dizi.

10. Heroes

Heroes
Fantastik bir Dizi olan Heroes'in konusu bir güneş tutulmasıyla başlar. Dizinin ilk sezonunda karakterler sahip oldukları güçlerin farkına varmaya başlar. Kaçırılmaması gereken şahane bir dizi.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.