OFPOF

İzlemediğinize Pişman Olacağınız 10 Film

-
4.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzlemediğinize Pişman Olacağınız 10 Film
3.660 izlenme
Ofpofer
-

Belki Birçok Film İzlediniz Ama Bu Filmleri İzlemediyseniz Pişman Olabilirsiniz. İzledikten Sonra Vay be Dedirtecek Filmler...

1. Esaretin Bedeli

Esaretin Bedeli
İzlenebilecek en iyi fimlerden bir tanesi Esaretin Bedeli. Karısını öldürmekle suçlanan Andy Dufresne Shawshank hapisenesine gönderilmesiyle Andy Dufresne için 20 yıl sürecek bir kurtuluş mücadelesinin nasıl başladığını anlatan ve İMDB sitesinde en yüksek oy alarak gelmiş geçmiş en iyi film olarak gösterilmektedir. 

2. Repo Men

Repo Men
Yakın geleceği konu alan Repo Men bilim kurgu ve aksiyonun bir arada olduğu ve insanı düşündürmeye yönelten kurgusuyla gerçekten çok harika bir film. İzlemeyenlerin ben bu filmi daha önce niye izlememişim deyip tekrar izlemeye doyamayacağı çok harika bir film.

3. Jobs

Jobs
Apple'ın kurucusu Steve Jobs'un hayatını ve Apple Computer nasıl kurduğunu, nasıl mücadelelerle baş ettiğini ve bir markanın nasıl hayata geçirildiğini konu alan çok harika bir film.

4. Equilibrium-İsyan

Equilibrium-İsyan
İnsanların duygularını Prozium adlı bir ilaç verilerek kontrol altında tutulduğunu konu alan bir film. bilim kurgu hastalarının kesinlikle izlemesi gereken filmlerden bir tanesi.

5. The Prestige

The Prestige
Gizemli film izlemek ve biraz düşünmek isteyenler için çok harika bir film olan Prestige izlemeyenler için bir fırsat. Kesinlikle izlenmesi gereken ve kaçırılmaması gereken bir film.

6. Matrix Serisi

Matrix Serisi
Matrix serisini izlemediyseniz ve bilim kurgu hastasıysanız bir oturuşta 3 seriyi birden izleyeceğiniz kesin. 1999 Yılında vay be dedirten grafikler ve teknolojiyle hazırlanan çok harika bir film serisi.

7. Revolver

Revolver
Biraz merak etmek ve biraz düşünmek istiyorsanız eşsiz bir film sadece izleyin gerisi gelecektir.

8. The Social Network- Sosyal Ağ

The Social Network- Sosyal Ağ
Harvard Üniversitesi öğrencisi ve bilgisayar programcısı Mark Zuckerberg'in Facebook'u nasıl ortaya çıkardığını ve neler yaşadığını konu alan çok harika bir film. İzlediğiniz anda vay be dedirtecek bir film sizi bekliyor.

9. İn Time- Zamana Karşı

İn Time- Zamana Karşı
25 Yaşından sonra fiziksel yaşlanmanın olmadığı ve sadece zamanla yaşanan, ve para yerine bile zamanın kullanıldığını konu alan bir film. bilim kurgu hayranlarının kaçırmaması gereken çok harika bir film

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.