OFPOF

İzlemeden Geçilemeyecek 5 Yabancı Komedi Dizisi

-
1.8b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İzlemeden Geçilemeyecek 5 Yabancı Komedi Dizisi
1.464 izlenme
-

İzlenmesi şiddetle tavsiye edilen, gülme garantili yabancı komedi dizileri.

Eğer mutlaka izlenmesi gereken yabancı Komedi dizileri sorulmuş olsaydı, bu diziler de, olmazsa olmazlar listesindeki yerini alırdı. Yabancı komedi dizileriyle ilgili bir arayışınız varsa, yardımı olabilecek beş harika yapımı sunuyorum.

1. Baby Dady

Baby Dady
Oturduğu dairenin altındaki barda çalışan sorumsuz delikanlının hayatı, tek gecelik bir ilişkisinden kaza sonucu olan kızının, annesi tarafından kapısına bırakılmasıyla sonsuza kadar değişir. Ailesi ve arkadaşlarının da katıldığı bu komik olaylar dizisi, mutlaka izlenmesi gereken bir şölene dönüşüyor. Her bölümünü iple çekeceğiniz harika bir Dizi.
 

2. 2 Broke Girls

2 Broke Girls
Adından da anlaşılacağı üzere, iki çulsuz kızın yaşamının anlatıldığı dizide, New York, Brooklyn’de garsonluk yaparak yaşayan Max’a, dolandırıcılık davası nedeniyle her şeyini kaybeden eski zenginlerden Caroline’nin de katılmasıyla Komedi başlıyor. Caroline üniversitede kazandığı vizyonu da kullanarak yeniden zengin olmayı planlarken, önlerinde katedilmesi gereken daha uzun bir yol var gibi görünüyor. Bu arada Max’in de, onun planını pek umursuyor gibi bir hali yok.
 

3. The Big Bang Theory

The Big Bang Theory
 Los Angelas’da yaşayan bir grup genç akademisyenin yer aldığı dizide, karşılarındaki daireye oyuncu olmak isteyen güzel bir kızın taşınmasıyla, dışlanmış, asosyal ve “inek” akademisyenlerin hayatı, daha önce tahmin dahi edemeyecekleri şekilde renklenecektir. 
 

4. How I Met Your Mother

How I Met Your Mother
Orta yaşlı bir adamın çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştığını anlatmasıyla başlayan dizide, New York’da yaşayan bir grup gencin eğlence ve komik olaylarla dolu yaşamlarına tanık oluyoruz. Hâlâ sıcacık dostlukların olduğunu hissettirecek, yaşamı sevdirecek, sizi kısa süreliğine de olsa bu dünyadan uzaklaştıracak, kahkahalara boğacak ve bağımlılık yapacak bir Dizi. Şiddetle tavsiye edilir.
 

5. Friends

Friends
Gelelim en eski ve en iyilerinden birisi olan Friends dizisine. Dizide her ne kadar günümüzün akıllı telefonları olmasa da, her bölümünde kahkaha atmanızı garanti ettiği kadar, imrenilesi dostlukları nedeniyle de izlenmeye değer bir yapım. Sıcak atmosferiyle sizi sarıp sarmalayacak ve yaşanmışlığı hissettirecek türden bir Dizi
 

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.