OFPOF

İyi Bir Gerilim Filmi mi İzlemek İstiyorsunuz? O Halde The Girl On The Train'e!

-
978
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İyi Bir Gerilim Filmi mi İzlemek İstiyorsunuz? O Halde The Girl On The Train'e!
933 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Daha önce kitabı piyasada iyi bir çıkış yapmış olan hikaye sinemada seyirciler ile de buluşmaya hazırlanıyor...

Aylar önce bir kitap çıkmıştı... Ve bu kitap pek çok kişi tarafından beğenilmiş ve pek çok mecrada konu olmuştu. Polisiye ve gerilim barındıran kitap insanları ciddi ciddi strese de sokmayı başarmıştı. Bunu iyi bilen bir ekip de bu konu üzerine film çekmek istemiş.

Filmin konusu aldatılan bir kadının rastladığı bir olayı alıyor

Olay örgüsü Anna, Rachel ve Megan isimli üç kadının üzerinden yürüyor. Alkolizmi başına bela olan Rachel kocasının sarhoşken şunu yaptın bunu yaptın yalanlarına da inanmak zorunda kalıyor.

Türkiye'de vizyona Trendeki kız olarak girecek filmde baş karakter aslında aşırı kilolu olan Rachel. Filmde daha zayıf bir halde göreceğimiz karakter alkoliktir ve kendine hakim olamaz, hayatı sekteye uğrar ve eşinden ayrılır. Daha sonra eşi bir başka kadınla evlenir. ve Rachel da evden kovulur.

Daha sonra bunu bir saplantı haline getiren Rachel her gün aynı trene binmeye karar verir. Eski eşini takip ederken bir süre sonra başka bir çift dikkatini çeker. İsimleri Jason ve Jess'tir. Onların yaptıkları ve yaşadıkları Rachel'a garip gelir. Mükemmel bir çiftlerdir. Ancak imrendiği bu çiftten Jess birden kaybolunca bir anda şüphelenir.

Aynı zamanda 3. karakter olan Megan'ın hayatı da bir acayiptir. İsimsiz bir hayranı vardır ve evine giderken sürekli o kişi arabasıyla yanından geçer ve ona gülümser. Rachel'ın eski kocası Tom bu hikayede en normal görünen kişidir.

Filmdeki oyuncular oldukça güçlü

Film iyi bir kadro üzerine kurulmuş durumda. Karmaşık hikayede katilin kim olduğuna dair birçok hayat birleşiyor ve düğümler tek tek çözülüyor. Chris Evans ,  Emily Blunt ,  Luke Evans ,  Haley Bennett ,  Lisa Kudrow gibi oyuncuların rol aldığı filmde yönetmen koltuğuna Tate Taylor oturmuş durumda.

Erin Cressida Wilson'ın senaryosunu yazdığı filmin yapımcılığı ise Marc Platt' ait. 7 Ekim günü vizyona girecek filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Filmin Fragmanı


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.