OFPOF

İsrail'in Parlayan Yıldızı Gal Gadot'un İzlenmesi Gereken Nefis Filmleri

-
919
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İsrail'in Parlayan Yıldızı Gal Gadot'un İzlenmesi Gereken Nefis Filmleri
0 izlenme
Ofpofer
-

İsrail'in parlayan yıldızı Gal Gadot'u uzun bir süre DC çizgi roman evrenin Wonder Woman'ı olarak izleyeceğiz.

Gal Gadot, 30 Nisan 1985 tarihinde Rosh Haayin, İsrail‘de doğmuştur. Ataları Avrupa’dan göç etmiş Yahudilerdir. Gal Gadot, 19 yaşında katıldığı İsrail Savunma Kuvvetleri’nde asker olarak iki yıl görev yaptı. 2012 yılında Shalom Life ‘da yayımlanan “Dünyadaki en yetenekli ve muhteşem 50 Yahudi kadın” sıralamasında model Bar Refaeli ve oyuncu Eva Green‘in ardından 5. sırada yer aldı.

Komşum Bir Ajan

Komşum Bir Ajan

Casusluk komedisi türü filmde bir banliyö çifti, görünüşte mükemmel bir çift olan yeni komşularının hükümet casusu olduğunu öğrendiklerinde uluslararası casusluk komplosunun ortasında kalakalırlar.

Kod 999 (Triple 9)

Kod 999 (Triple 9)

Atlanta'da yaşayan Michael Atwood (Chiwetel Ejiofor) pis işlere bulaşmış bir adamdır. 2 arkadaşı ve ayarladıkları 2 polisle birlikte bir bankada çok önemli bilgiler içeren bir kasayı çalarlar. Bu kasadaki bilgiler sayesinde bir Rus mafya liderinin hapse düşmesine engel olurlar, ancak paralarını alamadan mafya liderinin eşi İrina onlara bir başka görev verir, bunu başaramazlarsa sadece parayı değil hayatlarını da kaybedeceklerdir. Ve bu zor görevi başarabilmenin tek yolu, bir polisin öldüğünü bildiren "Kod 999" çağrısında bulunmalarıdır.

Criminal

Criminal

Tehlikeli bir bilgisayar korsanını takip etmekte olan CIA ajanı Bill Pope (Ryan Reynolds), gizemli bir şekilde öldürülür. Korsanın yeriyle ilgili çok önemli bilgilere sahip ajanın bütün yetenekleri ve hafızası, deneysel bir yöntem aracılığıyla tehlikeli bir suçlu olan Jericho Stewart'a (Kevin Costner) aktarılır. Ancak ajanın özel anıları da işin içine girince Stewart'ın karakteri yavaş yavaş değişime uğramaya başlar.

Gece ve Gündüz

Gece ve Gündüz

Yalnız bir kadın olan June, oldukça sıradan bir yaşam sürüyordur. kız kardeşinin evliliği için hazırlık yapan June, tesadüf eseri bir süper ajan olan Milner ile karşılaşır. June, Milner’la tanışmalarının ardından bir Dizi maceranın içine düşer. Ne yaparsa yapsın, tesadüfler onları hep bir araya getirecektir.

Hızlı ve Öfkeli 4 - 5

Hızlı ve Öfkeli 4 - 5

Fast Five, Chris Morgan tarafından yazılıp, Justin Lin tarafından yönetilen, Amerikan aksiyon filmi. Filmde başrolde Paul Walker ve Vin Diesel rol almış ve ilk olarak 20 Nisan 2011 tarihinde, Avustralya'da yayınlanmıştır.

Çılgın Bir Gece (Date Night)

Çılgın Bir Gece (Date Night)

Phil ve Claire çifti uzun yıllar evlidir. Ancak evlilik bir süre sonra çiftimizi sıkmaya başlar ve bu sıkıcı hayatlarına biraz heyecan katmak isterler.

Batman ve Superman: Adaletin Şafağı

Batman ve Superman: Adaletin Şafağı

dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihtiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, Tanrı gibi kontrolsüz hareket eden süper kahramanın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

BONUS: Wonder Woman

BONUS: Wonder Woman

Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot), müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır.  film 2 Haziran'da Türkiye sinemalarında izleyiciyle buluşacak.

BONUS 2: Justice League

BONUS 2: Justice League

DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman'in fedakarlıklarından ilham alan Batman'in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. film 17 Kasım 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.