OFPOF

İsmini İran Mitolojisindeki Şeytani Bir Figürden Alan Korku Gerilim Filmi: Zohak

-
389
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İsmini İran Mitolojisindeki Şeytani Bir Figürden Alan Korku Gerilim Filmi: Zohak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Başrollerini Erkan Çelik ve Seda Kement’in paylaştığı gerilim-dram türündeki Zohak filminin 2018 başında vizyona girmesi bekleniyor.

Yönetmen koltuğunda oturan Adem Uğur'un oturduğu film insanlara musallat olan kötü huylu cinleri kovmayı amaç edinmiş olan Rüstem ile başlayarak onun kızına dek uzanan bir trajediyi konu ediniyor. İran mitolojisinde şeytani bir figürden ismini alan "Zohak" filmi İzmit'te çekiliyor. Filmin senaryosunda ise yönetmenle birlikte Ali Dadlı imzası var.

Film Konusu

Cinlerin saldırılarından müzdarip insanlara yardımcı olmayı görev edinen Rüstem bir gün son derece tehlikeli bir cin tarafından cinnet geçirmeye sevk edilir. Bu cinnetin sonu oldukça sarsıcı olacaktır. Bu cinnet esnasında altı yaşındaki kızı Canan’ın gözü önünde karısını öldüren Rüstem bu tehlikeli cini bir kutuya hapsedip gölün derinliklerine atar. Ancak işlediği cinayetin ağırlığına dayanamayan Rüstem yine kızının gözü önünde kendini öldürür. Aradan geçen uzun yıllar boyunca Rüstem'in kızı Canan bu travmayı içinde taşıyarak büyür. Semih'le nişanlanmış olan Canan evlilik hazırlığındayken lanet bir kez daha pna dadanacaktır. Arkadaşlarının göl kıyısında tesadüfen bulduğu kutuyu doğum günü hediyesi olarak Canan’a sunmaları sonucu hapsedildiği yerden kurtulan Zohak, Canan’a ve çevresindekilere musallat olur...

Film Oyuncuları

Filmin başrollerini Erkan Çelik ve Seda Kement paylaşıyor. oyuncu kadrosunda Gamze Bayraktaroğlu, Seyhan Arman, Gizem Nur Doğan, Ahmet Özyavuz, Abdullah Şekeroğlu, Bülent Yaşık, Anıl Yıldız ve Nigar Nevruzova yer alıyor.

Vizyon Tarihi

Net bir vizyon tarihi belli olmamakla birlikte film Türkiye ile eş zamanlı olarak Almanya, Fransa ve Azerbaycan’da Ocak ayında vizyona girecek.

Filmin çekimleri devam ettiği için henüz film fragmanı yayınlanmadı fakat film setinden kareler geldi.

İsmini İran Mitolojisindeki Şeytani Bir Figürden Alan Korku Gerilim Filmi: Zohak-9g67g69twk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık