OFPOF

İrlanda Yapımı Dram Filmi: The Secret Scripture

-
403
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İrlanda Yapımı Dram Filmi: The Secret Scripture
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Oscar’a aday gösterilen Rooney Mara’nın başrolünde yer aldığı The Secret Scripture filmi büyük bir merakla beklenmektedir.

Filmin yönetmen koltuğunda Sol Ayağım ve Babam İçin filmlerinin ünlü yönetmeni Jim Sheridan oturuyor. oyuncu kadrosunda ise Rooney Mara, Vanessa Redgrave, Jack Reynor, Theo James, Eric Bana, Susan Lynch, Aidan Turner, Adrian Dunbar yer alıyor.

film Afişi

İrlanda Yapımı Dram Filmi: The Secret Scripture-sadm9lq7dv

Film Konusu

Roseanne McNulty (Redgrave) 50 yıldır yaşadığı ve yakın zamanda yıkılacak olan Roscommon, İrlanda’daki akıl hastanesinde çıkmak zorundadır. Hastanenin psikiyatri Dr. William Grene (Bana) McNulty’i incelemek için çağrılır. Roseanne’in gizemli ritüelleri, tikleri ve İncil’e olan bağlılığından etkilenir. Yıllardır Roseanne’in elinde bulunan bu İncil, içerisinde çizimler ve günlük tadında mesajlar barındırır. Grene, Roseanne’in geçmişine indiğinde onu genç ve çekici bir kadın (Mara) olarak görürüz. Genç Roseanne’in halasının kafesinde çalışmak için Sligo’ya taşındığını ve orada bir savaş pilotuna (Reynor) aşık olduğunu öğreniriz. Ancak kasabanın rahibi de (Theo James) Roseanne’e aşık olur.

Film Oyuncuarı ve Rolleri

Rose rolünde Rooney Mara, Lady Rose rolünde Vanessa Redgrave, Michael McNulty rolünde Jack Reynor, Father Gaunt rolünde Theo James, Dr. William Grene rolünde Eric Bana, Nurse rolünde Susan Lynch ve Jack Conroy rolünde ise Aidan Turner yer alıyor.

Vizyon Tarihi

Film, amerika'da 13 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek fakat Türkiye vizyon tarihi henüz kesinleşmedi.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık