OFPOF

İnsanüstü Yeteneklere Sahip Olan En Güçlü 7 Anime Karakteri

-
1.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İnsanüstü Yeteneklere Sahip Olan En Güçlü 7 Anime Karakteri
784 izlenme
Ofpofer
-

Bu yazımda en güçlü 7 anime karakterlerini konu alıyoruz. Güçleri insanüstü olan bu karakterler herkesi hayrete düşürecek güçtedirler.

7. Koro-Sensei

Koro-Sensei

Ahtapotumsu bu karakter göründüğünden daha güçlüdür. Ayın %70'ini yok ettikten sonra dünyayıda yok edeceğini söyler ama 3/E sınıfına öğretmenlik yapar ve öğrencileri ona süikast düzenlemeye çalışır. Ancak bu çok zor, çünkü 20mach hızında hareket edebiliyor.

6. Vegeta

Vegeta

İnsanüstü dayanıklılık, hız, refleksler ve uçma yeteneği vardır. Bunların daha birçok özelliğe sahiptir.

5. Otsutsuki Kaguya

Otsutsuki Kaguya

Daha shinobilerin olmadığı çok eski zamanlarda çıkan bir savaşı durdurmak isteyen ve ölümü göze alıp Tanrı Ağacının meyvesini yiyip Tanrısal güçlere ulaşan Kaguya, savaşları durdurdu ancak en sonunda Tanrısal gücüne esir olup dünyayı kendi kontrolüne almaya başladı. Tanrısal gücünden dolayı Otsutsuki Kaguya listemize girmeye hak kazandı.

4. Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki

Anime ve manga serisi Bleach'in ana karakteridir. Shinigami güçlerini, bir Dizi tesadüfi olay sonucu Karakura Kenti'nden sorumlu olan Shinigami Rukia Kuchiki'den almıştır. Ichigo'ya gelen güçler Rukia'nın kendi güçleri olduğu için Ichigo, Rukia'nın yerine insanları hollow denilen şeytani ruhlardan korumayı ve diğer ruhları, plusları, Ruh Cemiyeti’ne (Soul Society) göndermeyi kabul eder. Shonen Jump dergisinin en sevilen karakter anketlerine göre Ichigo, Bleach’teki en popüler karakterdir.

3. Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki

Masaşi Kişimoto tarafından çizilen Naruto adlı manga ve anime serisinin başkahramanıdır. Seride Naruto, doğumundan önce köye saldıran vahşi tilki şeytanın ruhunu taşıyan genç bir ninjadır.

Shonen Jump'ın en popüler karakter anketlerinin ilk beşinde, ilk iki sırada (üç kez birinci olmuştur) yer alan Naruto altıncı ankette dördüncü sıraya düşmüştür.

Kendini insanlara kabul ettirmeye çalışırken gücüne güç katan karakterimiz, bu sıralamaya girmeye hak kazanmıştır.

2. Son Goku

Son Goku

12 yaşındaki Son Goku, dedesini kaybetmiş ve ondan yadigar kalan 4 yıldızlı topu ile tek başına yaşamaktadır. Dileğini gerçekleştirmek isteyen birçok kişi bu 7 ejder topunun peşindedir. Bulma adlı kız da bu topları aramaya kalkışır ve yolculuğuna devam ederken Son Goku ile tanışır.

Kendisine dünyanın en yakışıklı erkek arkadaşını dilemek amacında olan Bulma, toplardan birine sahip olan Goku'yu kendisi ile topların geri kalanını bulmak için yola çıkmaya ikna eder. Böylelikle macera başlar.

1. Saitama

Saitama

Sorgusuz listemizin başında olan kişi. En büyük sıkıntısı dişine göre rakip bulamaması olan bu karakterimiz, tek yumruğuyla herkezi yenebilecek güçtedir. 3 yıl boyunca günde 100 şınav, 100 mekik, 100 çök-kalk ve 10 km koşu yapan karakterimiz, sınırsız güce ulaşmıştır ve kimse ona kafa tutamaz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.