OFPOF

IMDb En İyi 250 Film Sıralamasındaki Son 10 Film

-
3.7b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
IMDb En İyi 250 Film Sıralamasındaki Son 10 Film
0 izlenme
Ofpofer
-

İnternette dizi film ararken her zaman en iyi kategorisine bakarız. Peki hiç en sonlara baktınız mı?

Dizi veya film izleyeceğimiz zaman genellikle çevremizin yönlendirmeleri doğrultusunda izleriz. Çevremizde öneri yapacak kimse kalmadıysa veya film önerileri bittiyse soluğu nette alırız. Hemen en iyi filmler diziler diye bir arama yapar ilgimizi çeken ilk filmi izleriz. Peki ya top 250'ye girmiş olan filmlerden son 10 film nelerdir? Bunu düşünen olmamıştır. merak edip bakana pek rastlanılmamıştır. İşte karşınızda son 10 film!

1. 12 Maymun (1995)

12 Maymun (1995)

IMDb Puanı: 8.0

Konusu: Dünyada insanlığın yok olmasına yetecek derecede tehlikeli olan bir virüs yaklaşık beş milyar kişinin ölümüne yol açmıştır. Geriye kalan az sayıdaki insan yer altlarına kurdukları barınaklarda yaşamlarını sürdürebilmektedirler. Bu esnada virüsün yok olması için bir çözüm yolu bulan insanlar, zamanda geriye gidebilecekleri bir zaman makinesi yaparlar. İlk test sürüşü içinse eski bir mahkum olan James Cole gönüllü olur. James kendisini yedi yıl geride, bir akıl hastanesinde bulur. Akıl hastanesi gibi bir ortamda gelecekten geldiğini ve misyonunu anlattığında ise gerçek anlamda akıl hastası etiketi yemesine neden olur. 12 Maymun, zamanda yolculuk temalı filmlerin arasında en önemli olanlardan biri. Terry Gilliam imzalı filmin başrollerinde Bruce Willis ve Brad Pitt gibi ünlü isimler var.

2. Paris, Texas (1984)

Paris, Texas (1984)

IMDb Puanı: 8.0

Konusu: Travis, içine kapanık bir adamdır. Ruhunda gizlediği şeyleri dışavurmaktan büsbütün kaçınmaktadır. Kimsenin gitmeyi bile düşünmeyeceği yollardan yürümektedir. Bir gün Travis'in kardeşi onu tekrar modern dünyaya davet eder. Kendi oğlu dahil herkes onu beklemektedir. Travis yeniden yollara düşecektir elbette ki; ancak önceki hedefi uzun bir zamandır görmediği eski karısını bulmak olacaktır. Wim Wenders'ın başyapıtı yol filmi kalıplarını bambaşka bir boyuta taşıyor.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.