OFPOF

İlginç Konusuyla Dikkat Çeken Romantik Gençlik Dramı: Every Day

-
603
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İlginç Konusuyla Dikkat Çeken Romantik Gençlik Dramı: Every Day
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Every Day filmi, David Levithan'ın 2013 imzalı New York Times çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanıyor.

David Levithan'ın 2013 imzalı New York Times çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanan "Every Day" filmi, seyircilerine ilginç ve farklı bir gençlik hikayesi sunuyor. Yönetmen koltuğunu Michael Sucsy'nin üstlendiği gençlik filmi "Every Day"in senaryosunda ise Jesse Andrews imzası var.

film Afişi

İlginç Konusuyla Dikkat Çeken Romantik Gençlik Dramı: Every Day-a0wow0bic4

Film Konusu

A, her gün farklı birinin bedeninde uyanmakta olan bir gençtir. Her gün bedeninde uyandığı kişinin yakınında olan ve A ile aynı yaşlardaki başka bedenlere geçiş yaparak uyansa da kendi bedenine sahip olmayan A, durumunu kabullenmiştir. Hatta yaşamak için belli kurallara bağlı kalmaktadır. Kimseyi bağlanmamaya, kendini açık etmemeye ve bedenini bir günlüğüne paylaştığı kişilerin hayatlarında değişiklikler yapmamaya çalışmaktadır. Ancak günün birinde Justin isimli bir gencin bedeninde uyanır ve onun kız arkadaşı Rhiannon'a aşık olur. Bu durum A için bütün kuralları yıkar, Rhiannon'a durumunu açıklar ve ikilinin arasında romantik bir ilişki başlar. Ancak bu durum sandıkları kadar kolay olmayacaktır...

Film Oyuncuları ve Rolleri

Rhiannon rolünde Angourie Rice, James rolünde Jacob Batalon, Lindsey rolünde Maria Bello, Justin rolünde Justice Smith, Jolene rolünde Debby Ryan ve Alexander rolünde ise Owen Teague yer alıyor.

Vizyon Tarihi

Film, amerika'da 3 Şubat 2018 tarihinde vizyona giriyor fakat ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli olmadı.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık