OFPOF

İlginç Konulu Polisiye Gerilim Filmi: Shot Caller

-
551
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İlginç Konulu Polisiye Gerilim Filmi: Shot Caller
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Game of Thrones'un Jamie Lannister'ı Nikolaj Coster-Waldau'nun yeni polisiye filmi Shot Caller yakında vizyonlarda olacak.

Game of Thrones'un Jamie Lannister'ı Nikolaj Coster-Waldau'nun yeni polisiye filmi Shot Caller yakında vizyonlarda olacak. Yönetmenliğini ve senaryosunu Ric Roman Waugh'un üstlendiği filmin kadrosunda Lake Bell, Emory Cohen, Jon Bernthal, Jeffrey Donovan, Benjamin Bratt ve Holt McCallany de bulunuyor.

film Afişi

İlginç Konulu Polisiye Gerilim Filmi: Shot Caller-z1273iepnq

Film Konusu

Jacob Harlon sevecen bir aile babası ve başarılı bir iş adamıdır. Ancak bir kutlama sonrası içkili bir şekilde araba kullandığında bir araba kazası yaşar ve yolcunun ölümüne sebep olur. Maksimum güvenlik cezaevine geldiğinde kısa sürede şiddetle yüz yüze kalır. Yeni hayatına adapte olan Jacob, gücü ve istihbaratı hapishane duvarlarının ötesinde bile çetesi için önemli hale gelen gangster Money'e dönüşür. Serbest bırakılmasının ardından polisten tehditler almasının yanı sıra hapisteki arkadaşları tarafından da son bir çete işi yapmak zorunda kalacaktır...

Film Oyuncuları ve Rolleri

Phil Cole rolünü Matt Gerald, Money rolünü Nikolaj Coster-Waldau, Herman Gomez rolünü Juan Pablo Raba, Chopper rolünü Evan Jones, Jennifer rolünü Jessy Schram ve Janie rolünü ise Sarah Minnich üstleniyor.

Vizyon Tarihi

Film 17 Haziran'da Los Angeles Film Festivali'nde ilk kez seyircilerin karşısına çıkacak. Vizyona gireceği tarih henüz kesinleşmedi.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık