OFPOF

İlerde Çoçuklarınıza da İzletmek İsteyeceğiniz En Güzel Animasyon Filmleri

-
1.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İlerde Çoçuklarınıza da İzletmek İsteyeceğiniz En Güzel Animasyon Filmleri
1.161 izlenme
Ofpofer
-

İlerde çoçuklarınıza geçmişten bahsederken izletmek isteyeceğiniz animasyon filmelrini sizler için derledik.

Belkide ilk çıktıkları zamanlarda sadece çoçular içinmiş gibi bir algısı olsa da günümüzde animasyon filmleri büyükler tarafından daha çok izlenmektedir. Bilgisayarın oldukça üst düzeyde kullanıldığı animasyon filmlerinden en çok izlenenleri ve ilerde çoçuklarınıza "bizim zamanımızda şöyle bir film vardı" deyip açacağınız, belkide çocuğunuzdan daha çok keyif alacağınız animasyon filmlerini sizler için derledik.

1. Aslan Kral

Yeni doğan bir aslanın doğayı tanıması ve alışması ile başlayan filmde aslanın büyümesi ile krallığı sürecindeki arkadaşlıkları ve maceralarını konu alan film Dünyada en çok izlenen animasyon filmleri arasındadır.

2. Buz Devri

Kahramanımız Sid' in ve arkadaşlarının maceralarını konu alan bir filmdir. Öyleki komik hareketleri ve farklı bakış açıları ile oldukça kaç yıl geçersegeçsin her zaman güldürmeyi başaracak bir filmdir.

3. Kayıp Balık Nemo

Nemo adlı bir balığın başka birisi tarafından sahiplenilmesi ile başlayan macera dolu film, Nemo' nun edindiği arkadaşı ve devamından yuvasına dönme macerasını konu alan bir filmdir. Bu filmi sevmeyen ve sevmeyecek hiç bir çoçuk yoktur herhalde.

4. Buz Devri 2

Buz Devri' nin ilk filmde elde ettiği başarının ardından Sid' i tekrardan görmeyi çok istedik tabiki, sağolsunlar filmin ikincisi de ilkini aratmadı diyebiliriz. Sid ve arkadaşlarının farklı maceralara devam etmektedirler.

5. Sevimli Canavarlar

İlginç ama komik aynı zamanda ürkütücü gözüken canavarların yaşadıklarını konu almaktadır. Canavarların kendilerine ait bir dünyası vardır ama ilginç bir şekilde yaşamları için insanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Her ne kadar ürkütücü gibi görünse de keyif düzeyi oldukça yüksek bir filmdir.

6. Arabalar

Francescooo' yu hatırladığınız düşünüyorum. Cem Yılmaz tarafından seslendirilen karakterin herkes tarafından sevildiği malum. Konu olarakta arabaların başrolde olduğu en iyi dostların birbirlerine her zaman destek olduklarını konu alan eğlendiren ve öğretici bir film.

7. Wall - E

Pis insanoğlunun Dünyayı tam bir çöplüğe dönüştürmesinden sonra başka gezegene gitmesi ve Dünyayı temizleme görevinin kahramanımız robot Wall-E' ye kalır. Yalnızdır ama bu yalnızlığı bir arkadaşlık ile keyifli ve eğlenceli hale gelmektedir.

8. Ratatuy

Kahramanımız bu sefer bir faredir, ama hem zeki hem akıllı bir fare. Aynı zamanda çok iyi bir aşçı. Bir farenin filmde de olsa yapabilecekleri maksimum bu kadar olur herhalde. Gayet eğlenceli ve tekrar tekrar izleyebileceğiniz bir film.

9. Buz Devri 3: Dinozorlar Şafağı

Kahramanımız Sid ve arkadaşları o kadar çok sevildi ki bunu farkeden yapım şirketi Pixar' da serinin 3. filmini de çıkardı. Herhalde hepsini bikaç kere izlesenizde tekrardan izlemek istersiniz.

10. Shrek

Tabi bu listeye yeşil sempatik canavarımızı koymasak çok yazık olurdu. Yıllar sonra oturup ne filmdi demenize sebep olacak kadar güzel, komik ve izlenilesi bir film.

11. Minyonlar

Ve  Minyonlar, kendi başlarına bir ırk olan minyonlar bir reisi olan ve her Minyon'un görevinin olduğu bir animasyon filmidir. Kuşku yokki izlerken çok keyif alacağınız ve muhakkak izletmek isteyeceğiniz bir filmdir. Aynı zamanda oyunları da vardır.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık