OFPOF

İkimizin Yerine Filmi Kalpleri Aşkla Dolduracak

-
1.1b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İkimizin Yerine Filmi Kalpleri Aşkla Dolduracak
2.319 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yapımını TAFF'ın üstlendiği, Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler'in başrollerini paylaştığı yılın en büyülü aşk filmi İkimizin Yerine yakında vizyonda ..

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ile Nejat İşler‘in rol aldığı İkimizin Yerinefilminin çekimleri tamamlandı. Yılın aşkına tanık olacağınız filmin senaryosu Pınar Bulut’a aittir.

Serenay Sarıkaya’nın ilk sinema tecrübesi olacak filmde Nejat İşler ile yaşayacağı aşk hikayesi sinemaseverlere büyük merak uyandırdı. Çekimleri son bulan film çok yakında vizyona giriyor.

Bursa Mudanya’da çekimleri başlayan film İstanbul’da son buldu.

Filmin Oyuncuları

Serenay Sarıkaya

1 Temmuz 1991 Ankara doğuml güzel oyuncu aynı zamanda mankenlik yapmaktadır. 2010 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında 2.liği bulunmaktadır. Çağatay Ulusoy'la birlikte başrol oynadığı Medcezir dizisinde Mira karakteriyle tanınmıştır.

Nejat İşler

29 Şubat 1972 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Gülbeyaz ve Aliye dizilerindeki performansıyla tanınmıştır. İntikam dizisinde Rüzgar karakterini oynamıştır. Behzat Ç dizisinde Ercüment Çözer karakterini canlandırmıştır. 

Zerrin Tekindor

5 ağustos 1964 Balıkesir doğumlu Zerrin Tekindor Hacettepe Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Bir çok tiyatro oyununda yer alan başarılı oyuncunun bu dalda sayısız ödülü bulunmaktadır. Tekindor aşk'ı Memnu, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura gibi önemli dizilerde rol almıştır.

Filmin Konusu

Serenay Sarıkaya, küçük bir kasabada yaşayan, sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek karakteri ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, başarılı oyuncu Nejat İşler ise Çiçek'in hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan'ı karakterini canlandırıyor.

Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç Çiçek (Serenay Sarıkaya), kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan'a (Nejat İşler) aşık olur. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de, Çiçek'ten uzak duramaz. Gencecik bir kalbe ne kadar büyük bir aşk sığar? Peki o aşk yaralı bir adamın kalbini iyileştirebilir mi? Doğan ve Çiçek cevapları birbirlerinde ararlar. Oysa bu aşk sadece onların değil, bir ailenin de kaderini sonsuza kadar değiştirecektir.

Vizyon Tarihi 

21 Ekim 2016


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.